Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z uruchomieniem nowego dekodera


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 25
  • 0

Problem z uruchomieniem nowego dekodera

Potrzebuję pomocy z uruchomieniem dekodera, pisałem w tej sprawie z infolinią na czacie ale nic sie nie dowiedziałem "bo nie mam mnie w tej chwili przy dekoderze żeby można było cokolwiek sprawdzić". Wczoraj wieczorem wymieniłem dekoder na nowy i po podłączeniu go wchodząc w kafelek Orange tv pojawia się info o wymianie i że wykorzystano limit urządzeń. Czy ktoś kumaty może mi powiedzieć co jest tego powodem? Dodam że mam tylko ten jeden dekoder.

12 ODPOW. 12

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Problem z uruchomieniem nowego dekodera

Cześć @Dunder 

Jaki jest to model dekodera i czy próbowałeś zresetować dekoder? 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 25
  • 0

Problem z uruchomieniem nowego dekodera

A sorki zapomniałem napisać, to jest ten mały z androidem. Restarty nic nie dają cały czas ten sam komunikat.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2087
  • 7669
  • 31

Problem z uruchomieniem nowego dekodera

ano właśnie, na Orange TVGO bywa podobnie. Ten tam serwis zarządzająco-pilnujący nieprzekraczania limitów nie umie poprawnie liczyć i liczy nie to co potrzeba. Oj, będzie bieda z tą mieszanką multicast+unicast+tvgo.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 25
  • 0

Problem z uruchomieniem nowego dekodera

Jak wrócę po pracy to postaram się pokazać jakieś zdjęcia tego problemu może to będzie w jakiś sposób pomocne.

 

a i z orange tv go nie korzystam

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53506
  • 621

Problem z uruchomieniem nowego dekodera

@Dunder  zadzwoń na infolinię i poproś o sprawdzenie, czy nowy dekoder został po prostu prawidłowo dopisany do systemu. Prawdopodobnie dlatego serwer go nie widzi i nie reaguje na jego zgłoszenia o dostęp do kanałów 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 25
  • 0

Problem z uruchomieniem nowego dekodera

Tak jak pisałem wcześniej, już dzwoniłem i powiedzieli że wszystko jest dobrze, natomiast telewizja wczoraj nie działała, sprawdzę to jeszcze raz dzisiaj po 17 i jeśli nie zadziała to będę dalej atakował 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2087
  • 7669
  • 31

Problem z uruchomieniem nowego dekodera


@Dundernapisał(-a)

 

a i z orange tv go nie korzystam

ale Twój dekoder korzysta. To jest ta sama infrastruktura.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53506
  • 621

Problem z uruchomieniem nowego dekodera

@Dunder  sprawdź czy dekoder jest podłączony i widzi modem. Czy dostał adres IP z modemu?

Jest połączony po kablu i jakim, czy po wifi? 

Musisz sparować ten dekoder z modemem i zarejestrować pilota i wifi.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 25
  • 0

Problem z uruchomieniem nowego dekodera

Dekoder na pewno jest połączony z routerem, a po za tym jak teraz go włączyłem to ruszył od kopa bez zadnych konfiguracji. Nie wiem więc o co chodziło wczoraj. Mimo wszytko dzięki za zainteresowanie.