Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go

Witam ,

 

Mam problem z uruchomieniem apki prze włączonej transmisji mobilnej  , sieć T Mobile .

Orange umywa ręce, twierdzi że wina producenta Samsung A40 , wsparcie Samsunga sprawdziło zdalnie i twierdzi że może jakiś konflikt z siecią , ustawiony protokół ipv 4 .Przy włączonym wifi apka uruchamia się bez problemu , a jak włączę przesył to pojawia się ustawienia wifi i koniec .

Deweloper apki też ma w nosie , oficjalne zgłoszenie techniczne 0 odpowiedzi

Proszę o pomoc .

Screenshot_20210611-211852_Orange TV Go.jpg

________________
* Wstawiono obrazek dodany jako załącznik – moderator Kinga

13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go

@Kronunng poszukaj w apce, czy nie ma opcji przestawienia na korzystanie z transmisji danych. Spotkałem się z apkami, gdzie przy instalacji wybiera się, czy połączenie z internetem ma być tylko przez WiFi, czy dane komórkowe i WiFi. Może trzeba ponownie zainstalować apkę i sprawdzić sposób wyboru połączenia. U Ciebie jest ustawione tylko na WiFi, dlatego nie chce się połączyć z transmisją danych komórkowych.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go

Dzięki ale,nie pomaga.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go

@Kronunng  sprawdź czy nadałeś wszystkie uprawnienia aplikacji, np. korzystanie z danych komórkowych, jeżeli nie to dodaj uprawnienia i powinno zadziałać.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go

Mam A 11 brak możliwości nadania uprawnień . Wygląda jak w załączniku i nie mogę nic zmienić.

Screenshot_20210613-122547_Permission controller.jpg

________________
* Wstawiono obrazek dodany jako załącznik – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go

@Kronunng  próbowałeś może odinstalować i na nowo zainstalować apkę?, ostatnio była aktualizacja.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go

Wiele razy .

Anonim

Nie dotyczy

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go

@Kronunng  nie sprawdzę bo nie mam Orange TV GO, ale może być problem taki, że korzystasz z karty sim T-Mobile, jak masz możliwość sprawdż, czy na sim Orange jest taki sam problem, kup starter Orange i test zrobić, czy od kogoś z rodziny, bo bywa że aplikacja powiązana jest z internetem operatora (Dane Mobilne/ LTE).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go

Dzięki za pomoc ,mam dual SIM i starą kartę Orange flex i nie było tych ustawień wifi . Trochę wygląda na praktyki monopolistyczne, niby ustawienia tak samo ustawione  jak w Orange ale bez skutku.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go

@Kronunng  operatorzy takie praktyki praktykują, ale to zrozumiałe, im więcej klient ma usług jednego operatora, tym większy zysk z usług 😉