Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

Anonim

Nie dotyczy

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

@Tob  trzeba było pisać przed instalacją światłowodu, to bym doradził czy ktoś inny, teraz to jak piszę, zgłoś potrzebę przeniesienia FunBox w inne miejsce, poproś o konwerter ONT, technik ci to zrobi, jednak może to być płatne (przebudowa instalacji).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100


@Anonimnapisał(-a)

@Tob  trzeba było pisać przed instalacją światłowodu, to bym doradził czy ktoś inny, teraz to jak piszę, zgłoś potrzebę przeniesienia FunBox w inne miejsce, poproś o konwerter ONT, technik ci to zrobi, jednak może to być płatne (przebudowa instalacji).

nie będę stawiał diagnoz na podstawie forum, a wizyta technika 129zl 

przyjdzie pogada coś stwierdzi albo nie i wskaże kolejny płatny serwis - nie, dziękuje. 

przed instalacja miałem pisać na forum? Śledzić „przypadki złych serwisów instalacjj”? Nie żyje się tylko dla Orange. wyszedłem z założenia, że taka poważna firma nie zrobi mi niepełnej usługi instalacji, która po kilku miesiącach będzie wymagała płatnych poprawek. 

jak wspomniałem post wyżej. W pokoju w którym jest dekoder i tv na laptopie mam 314mb/s. Router w drugim pokoju, za ściana. Co ciekawe, od dwóch godzin pasek epg ładuje się płynnie i daje się go przewijać po innych kanałach. Wcześniej, w ciągu dnia kilka razy musiałem restartowac dekoder, bo pasek się wylaczal, nie działał, nie można było przewijać listy kanałów, wciskając OK pojawiało się: streszczenie niedostępne etc. a to powinno być po wybraniu guzika INFO

Anonim

Nie dotyczy

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

@Tob  jest aplikacja Mój Funbox na telefon, można poprzez nią zarządzać FunBox, jest tam opcja wyboru najlepszego kanału wi-fi, proponuję z tego skorzystać 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

Mam ja

wspomnianej funkcji nie widzę 

 

robie czasami ta appka reset modemu - ot tak, profilaktycznie 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

od dwóch dni poprawiło się i ilekroć zerkałem w szklany ekran to ładował się pasek podczas przewijania listy programów. I nie, nie zburzylem ściany za która jest gniazdo swiatlowodu i podpięty modem.