Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

Mniej lub bardziej regularnie  mam tak, że menu paska epg mi gaśnie po jakimś czasie oglądania jednego kanału, w sensie oglądam coś, i chce sprawdzić co jest na innym kanale i podczas przewijania kanałów nie pokazuje mi się lub z opóźnieniem pokazują się informacje. Nie będę resetował dekodera kilka razy dziennie - wtedy na jakiś czas się poprawia. 
wina internetu (światłowód)? Dekodera? Soft-u?

14 ODPOW. 14

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

Raczej wina softu - ten dekoder ma w nim bardzo dużo wad


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

witam @crodlay  nie koniecznie soft tylko może być to błąd pobierania danych @Tob  witam cie serdecznie chłopie a dekoder masz podłączony Kablem z modemem czy po wi-fi ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

modem w drugim pokoju

wiec po wifi

i nie mam opcji połączenia kablem, przemeblowywać mieszkanie, w XXI w. Oranż chyba ma możliwości techniczne by po wifi działało to dobrze, nie mieszkam w domku piętrowym 😉

 

a w ogóle to aktualizacja grudniowa nadal u mnie nie zaistniała - pokazuje mi ostatnia z-18.10.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

@Tob  tak myślałem źle dane się pobierają EPG A by lepiej działo ci musiał byś mieć podłączone przez    kabel  🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100


@Citi2017napisał(-a)

@Tob  tak myślałem źle dane się pobierają EPG A by lepiej działo ci musiał byś mieć podłączone przez    kabel  🙂


To nie uśmiecha mi się 

dramat że tak to działa 

czemu na wifi tak się dzieje - słabe wifi w modemach od Orange ? Po co zatem pomarancz wypuszcza dekodery z opcja łączenia się z modemem przez wifi skoro to rozwiązanie jest niedopracowane. Reklamowane jest coś co tylko z teorii działa.

 

napisał(-a)

a w ogóle to aktualizacja grudniowa nadal u mnie nie zaistniała - pokazuje mi ostatnia z-18.10.

?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

@Tob  żaden operator nie gwarantuje max zasięgu i szybkości po wi fi, drogie routery od 800 zł wzwyż, to oferują, ale nie FunBox 2.0 czy 3.0, więc nie oczekuj cudów, wymiana z powodu kiepskiego zasięgu czy szybkości po wi fi, raczej będzie odrzucona, chyba że sprzęt ma usterkę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

Pisze o dekoderze łączonym przez wifi. 
po co są takie funkcjonalności skoro nie działają. Oraz kiedy się odbywał montaż, nie poinformowano mnie że dekoder może być zawodny, tak jak jest. Klient ma przeczytać wszystkie regulaminy i instrukcje obsługi otrzymywanego sprzętu, aby mieć pytania do instalatora?

 

napisał(-a)

żaden operator nie gwarantuje max zasięgu i szybkości po wi fi, drogie routery od 800 zł wzwyż, to oferują, ale nie FunBox 2.0 czy 3.0, więc nie oczekuj cudów, wymiana z powodu kiepskiego zasięgu czy szybkości po wi fi, raczej będzie odrzucona, chyba że sprzęt ma usterkę.

chcesz powiedzieć, że urządzenia w mieszkaniu powinny być połączone tylko kablowo. W przypadku gniazda światłowodowego musiałbym robić przemeblowanie mieszkania dla tego rozwiaznia. W jakim żyjemy świecie, cofamy się w technologii? Ciekawe. Może wrócimy do IRDy.

 

czy ktoś z NO moglby się odnieść do mojego pytania o aktualizacje dekodera Icu 100 które ponoć mieliście w grudniu, mój dekoder ma date 18.10.2019 jako ostatnia 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

@Tob  poczytaj o wi fi, bo oczekiwania masz duże, 1 czy 2 pokoje ogarniesz wi fi, ale jak ściany bez zbrojeń czy bez sąsiadów za ścianą, ja mam router od operatora i 2 wspomagające, 2k zł mnie sieć domowa wyszła, tylko sprzęt bo instalacje robiłem sam, pociągnięcie kabla łan od FunBox do dekodera to szybka robota i nawet w bloku do wykonania, tak że kabla nie będzie widać, nie trzeba mieszkania przemeblować by to zrobić, czy zmieniać lokalizację FunBox, choć jak masz kiepsko to zainstalowane, można poprosić o ONT i przenieś FunBox w lepsze miejsce.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z paskiem epg dekoder ICU 100

duże oczekiwania, wifi dobrze działające z dekoderem 🙄 - na maksa duże oczekiwania. Od sieci nr 1. W Europie. W 2020roku. 🧐Nie od lokalnego małego dostawcy osiedlowego. 

 

instalator wiedział gdzie będzie tv, a gdzie gniazdo z kablem swiatlowodu. Nie mówił, ze dekoder wtedy może mieć zawiechy jego opcji. 

ps. Predkosc internetu na laptopie po wifi mam 314mb/s