Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dźwiękiem na jednym kanale


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Problem z dźwiękiem na jednym kanale

Witajcie,

Czy u Was też występują problemy z dźwiękiem na jednym kanele? Dekoder Sagem WHD80. Podczas oglądania kanału Focus TV po około 3 minutach nagle dźwięk zaczyna strasznie ciąć. Trzeba przełączyć na inny kanał, wrócić ponownie na poprzedni i znowu jest spokój na 3 minuty ale w taki sposób nie da się oglądać TV. To jakaś żenada co dzieje się z tą firmą. Internet bez przerwy się zawiesza, TV nie działa, podczas rozmowy przez telefon potrafi kilka razy zrywać połączenie ... Czas powoli wygaszać umowy i przenosić się do innego operatora bo już wystarczająco dużo nerw mnie współpraca z tym operatorem kosztuje. 

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Problem z dźwiękiem na jednym kanale

Zresetuj dekoder naciskając niebieski, żółty i niebieski po kolei, wyjmij hdmi z dekodera i włóż ponownie,
Anonim

Nie dotyczy

Problem z dźwiękiem na jednym kanale

Rozłączanie kabla HDMI na wyłączonym sprzęcie z prądu, jak jest opcja, to podmienić kabel HDMI.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Problem z dźwiękiem na jednym kanale

Niestety nic nie podziałało. Podmieniałem kabel HDMI na 3 inne, żadnych zmian. Reset dekoder - bez zmian. Podmiana kabla HDMI po resecie dekodera - bez zmian. Dalej po 2 - 3 minutach dźwięk przycina i nie da się oglądać. Zmiana kanału, spokój na kolejne 2 - 3 minuty i tak w kółko. 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z dźwiękiem na jednym kanale

Być może nadawca kanału coś ma nie tak, stąd ten problem z dźwiękiem.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Problem z dźwiękiem na jednym kanale

Skoro na jednym kanale to chyba można wykluczyć problem po Twojej stronie, ale jeszcze bym spróbował w innym wejściu HDMI w TV jeśli tak nie robiłeś.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Problem z dźwiękiem na jednym kanale

Witam. A jaki dokładnie to kanał? Ja mam taki sam z kanałem focus reszta działa poprawnie 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z dźwiękiem na jednym kanale


@Janusz421napisał(-a)

Witam. A jaki dokładnie to kanał? Ja mam taki sam z kanałem focus reszta działa poprawnie 


Pierwszy post... 😉

Zgłosicie to @lukip  i @Janusz421  na czat czy telefonicznie 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Problem z dźwiękiem na jednym kanale

Tak, problem jest z kanałem 446 - Focus TV. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Problem z dźwiękiem na jednym kanale

Słuchajcie, zobaczcie czy jeszcze ktoś nie ma takiego problemu i zgłaszajmy to do BOK. Ja już dzwonię. Im więcej zgłoszeń tym większa szansa że się tym zajmą.