Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Orange tv go

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Problem z Orange tv go

Ja też mam problem z ta usługa Orange tv go, nie działa z niczym na telewizor nowy ze sklep SMART TV PANASONIC. Witam, jestem Waszym abonentem, aktywowałem te Orange TV GO i nie mogę oglądać na Waszym dekoderze WHD-80, jest tylko opcja wyłącz i zeskanuj kod, a oglądać nie da czemu? Dodam naziemna tv mi nie dochodzi, nie działa, mam też u Was usługa satelitarna tv, ale zawsze też nie działa, zwłaszcza jak chmura burzowa najdzie to nie działa też.
I teraz na tym dekoder Wasz WHD-80 nie działa te Orange TV Go, wcale czemu? Aplikacji żadnej na ANDROID TV 9.0 nie ma, też znaleźć nie mogę, temu nie mogę oglądać na przystawkach z Android TV 9.0 i zainstalować, typu np. CANAL+ BOX 4K dajmy. Mam najnowszy telewizor smart tv PANASONIC na systemie my home screen, tam też nie ma żadna Wasza aplikacja na ten system i telewizor, w przeglądarka na tym telewizorze Panasonic -BROWSER, zaloguje na swoje konto, ale oglądać nie mogę gdyż wyskakuje komunikat nie taka wersja przeglądarki w tym telewizorze PANASONIC, zastosuj nowszą..........Proszę pilnie o odpowiedzi, pomoc i kontakt.

 

Wiem, że działa to na komputer PC, laptop z przeglądarka i smartfony z android te Orange TV Go, ale mi chodzi korzystać tak jak opisałem powyżej na telewizorze smart tv z te Orange TV Go i jak mam? I na Android TV 9.0, żeby była aplikacja, nie ma, w telewizory PANASONIC zróbcie, żeby działało, nie działa, jest tylko TVP VOD, ipla, wasza aplikacja brak i na na tym tuner Wasz WHD-80, w razie awaria i braku sygnału satelitarnego, żeby dało oglądać te Orange TV Go na te tunery, nie działa też, jest tylko wyłącz i kod jakiś skanuj....................a to nie działa nic i niczym, aktywowałem i nie mogę oglądać.

 

Chyba będę musiał to wyłączyć jak tak i nie da na niczym oglądać............proszę o odpowiedzi, czy będzie coś na to z co wymieniłem do Orange TV Go.

________________
* Wydzielono z tematu Problem z uruchomieniem aplikacji Orange tv go – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z Orange tv go

@Henryk12  aplikacja została stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych typu smartfon, tablet, laptop w myśl sloganu "oglądaj gdziekolwiek jesteś" i jako apka na tv nie występuje (były jakieś plany i testy ale na razie cisza).

PS.

Chcę przypomnieć (po raz kolejny zresztą) że to jest forum samopomocowe i tutaj rzadko kiedy udzielają się pracownicy operatora, w większości jesteśmy klientami tak jak Ty i prosimy żeby nie zwracać się zwrotami typu "wasza firma", "wasze usługi", "wasz sprzęt", to tyle...dziękuję.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Problem z Orange tv go

@Henryk12 co do apki nie podpowiem, bo nie mam możliwości jej sprawdzenia. Raczej mogą być ograniczenia do konkretnych urządzeń oraz wersji systemu, np. Androida.

 

Odnośnie satelity, wspomniane było, że brak odbioru, jak pojawi się burza. Chmury burzowe są bardzo grube, więc sygnał z satelity jest wtedy bardzo mocno osłabiony. Jeżeli chcesz w trakcie burzy odbierać sygnał z satelity, to należy zmienić antenę satelitarną. Podejrzewam, że trzy metrowa powinna wystarczyć. Pytanie tylko, czy jesteś skłonny ponieść takie koszty anteny, czy lepiej przeczekać te kilkanaście minut burzy bez możliwości oglądania TV, gdzie i tak w trakcie burzy zalecane jest wyłączenie urządzeń elektronicznych w trakcie trwania tego zjawiska pogodowego?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Orange tv go

@Henryk12  jak masz Laptopa czy PC z gniazdem HDMI, to możesz przesłać obraz na TV 🙂

Moim zdaniem to najlepsza opcja i nie potrzeba aplikacji 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Problem z Orange tv go

mi chodzi , żeby te Orange tv GO oglądać i żeby laptop czy komputer na darmo nie pracował, czyli od razu na smart tv Panasonic i mieć alternatywę w razie awaria satelita i braku jej sygnału. I jak tak zrobić i na czym da? Na WHD-80 rozumiem nie ma możliwości, aplikacja na Android TV 9.0 jest jakaś podobna jak ipla, canal+online, upc go, tvp vod i.t.p

 

przesłać obraz to ja wiem ,że mogę kablem z komputer, ale mi chodzi jak pisałem ,żeby komputer na marne cały czas nie chodził i na samym tv tym smart tv panasonic oglądać lub z przystawka.

Żeby była aplikacja na Android TV 9.0 ta Orange TV GO, to zainstalowałbym ją na CANAL+ BOX 4K i na nim oglądał, a to nie da też i z niego na tym smart tv panasonic...................na WHD-80 też nie da i z niego, w telewizor też nie ma aplikacji tym Panasonic w APPS MARKET, jest tylko TVP VOD, w przeglądarka BROWSER w tym nowym telewizor ze sklep też nie da............

jest jakiś sposób?

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Orange tv go

@Henryk12  rozumię ciebie dobrze, ale alternatywę masz, jak z satelity nie ma obrazu, Laptop mało prądu bierze, można spokojnie z niego korzystać, co do przystawki od Orange, jest w planie na Android, ale kiedy będzie dostępna, na razie nie wiadomo.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Problem z Orange tv go

widzisz z satelita jest obraz, ale w razie awaria czy brak ten sygnał z satelita, przełączam na te Orange tv go i oglądam na tv panasonic z internet w nim lub przystawka  oddzielna na sam telewizor, a widać nie ma taka możliwość. Aplikacja potrzebna nowa na Android TV 9.0 tego ORANGE TV GO taka jak jest na smartfony..................a to brak. Albo w telewizorach smart tv Panasonic, żeby odblokowali lub dali aplikację jak jest TVP VOD. A to nic nie ma. Inni operatorzy już z dawno mają i jest pełno tych aplikacji na Android TV 9.0, a tu nic w Orange..............

 

I jak działa mi te Orange tv go, to prawdopodobnie oferta kablowa od Orange by mi też działała, ale na słabym łączu neostrada do 10 mb/s pewnie by to marnie wychodziło temu mam usługa satelitarna i szukam alternatywy w razie i przy braku tego sygnału satelitarnego, zwłaszcza, że nie mam odbioru naziemnej tv . I żeby można było oglądać na telewizorze bez komputera i smartfona, a to widać nie ma taka możliwość w Orange Go TV i przystawka mi kolejna od Orange nie potrzebna, dwa urządzenia mam na razie wystarczy i bardziej tu chodzi o aplikację na Android TV 9.0, korzystanie z tego w smart tv  i do smart TV PANASONIC i żeby była możliwość tego tam oglądania i korzystania z tego Orange GO TV.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z Orange tv go

@Henryk12  aplikacja została stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych typu smartfon, tablet, laptop w myśl sloganu "oglądaj gdziekolwiek jesteś" i jako apka na tv nie występuje (były jakieś plany i testy ale na razie cisza).

PS.

Chcę przypomnieć (po raz kolejny zresztą) że to jest forum samopomocowe i tutaj rzadko kiedy udzielają się pracownicy operatora, w większości jesteśmy klientami tak jak Ty i prosimy żeby nie zwracać się zwrotami typu "wasza firma", "wasze usługi", "wasz sprzęt", to tyle...dziękuję.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Problem z Orange tv go

widzisz, lepiej , żeby aplikacja pojawiła na Android TV 9.0 i do smart tv Panasonic, przystawka Orange może być, ale też nie ma żadna, podobnie jak aplikacja żadna. A nie orientujesz na WHD-80 nie ma możliwości uruchomienia tego Orange TV GO, problem wtedy by sam rozwiązał, bo by było wszystko w jednym.   Czyli by było w tym dekoderze razem.

Tylko ten WHD-80 nie jest na tym Android TV 9.0, mniejsza z tym oby sprawnie działało to Orange TV GO w nim i zostało dodane. Wtedy bez konieczności podpinania pod niego anteny satelitarnej można by było z niego korzystać, wystarczyłby sam internet lub wi-fi.

A testowej tej aplikacji Orange GO tv nie ma żadna na Android tv 9.0, zainstalowałbym sprawdził czy działa? Nie orientuje ktoś?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Orange tv go

@Henryk12  aplikacja Orange TV Go jest na telefony i nie będzie na TV, tu kwestia licencji. Co do innych operatorów, to też aplikacji na TV nie mają, HBO GO czy Netflix ma, ale to nie operatorzy, jeśli o tym myślisz, Polsat też ma tylko mobilną aplikację na telefon, nie ma na TV aplikacji CP GO.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z Orange tv go

@Henryk12  jest operator który ma apkę która obsługuje i urządzenia mobilne i telewizory ale...to nie to forum.