Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogorszenie jakości kanałów TVN, TTV i TVN24 w IPTV.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 233
  • 1031
  • 0

Pogorszenie jakości kanałów TVN, TTV i TVN24 w IPTV.

Troche to dziwne co napiszę ale u mnie jest bez zarzutu przekaz zaraz jak napisałeś żeby zobaczyć na Master Chef to włączyłem  ale wierzę że coś jest nie tak u innych. Tutaj nie zaprzeczam bo by się kłóciło z tym co w poprzednim poście pisałem że też takie rzeczy zauważam może akurat nie teraz ale też to widzę. Aż sam się teraz zastanawiam od czego to jest uzależnione u mnie w porządku a np u ciebie w4ld już nie w tym samym momencie. Tak jak pisałem zgłosić najlepiej niech technicy się zainteresują po coś są w końcu może akurat coś zrobią że ten przekaz nie będzie taki zły jeżeli mają wpływ na to. Jedyne co mi przychodzi do głowy na ten moment, że w telewizorze mam funkcje włączoną żeby redukowalo zakłócenia i obraz może jakościowo jest przez to lepszy i żadziej widzę problemy z jakością przekazu przez to. Nie wiem czy to by miało jakiś akurat wpływ nie jestem znawcą w tym zakresie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Pogorszenie jakości kanałów TVN, TTV i TVN24 w IPTV.

Zgadzam się u mnie to samo. Dekoder IWU200 w ustawieniach serwisowych dekodera rozdzielczość dałem 4K 60P. Nawet menu jest jakieś nieostre. Bardzo silna kompresja jest stosowana. Przy ruchu obrazu, jest dramat. Telewizja naziemna posiada dużo lepszą jakość.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Pogorszenie jakości kanałów TVN, TTV i TVN24 w IPTV.

Jakkolwiek to nie zabrzmi, to sytuacja jest znana i mamy nadzieje, że uda się to przywrócić do normalności.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Pogorszenie jakości kanałów TVN, TTV i TVN24 w IPTV.

@Mat Dzięki za potwierdzenie. Czekam z niecierpliwością na poprawę sytuacji. Swoją drogą, przydałby się jakiś komunikat, informacja, żeby klient sam nie musiał zachodzić w głowę i szukać przyczyny.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7643
  • 30

Pogorszenie jakości kanałów TVN, TTV i TVN24 w IPTV.


@Givernapisał(-a)

Dekoder IWU200 w ustawieniach serwisowych dekodera rozdzielczość dałem 4K 60P. Nawet menu jest jakieś nieostre.


jaki masz telewizor?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Pogorszenie jakości kanałów TVN, TTV i TVN24 w IPTV.

Obecnie oleda CX55 od LG. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Pogorszenie jakości kanałów TVN, TTV i TVN24 w IPTV.

No właśnie. @Mat czy coś wiadomo na temat przywracania "do normalności" tych kanałów? Trochę długo to trwa.🤔


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Pogorszenie jakości kanałów TVN, TTV i TVN24 w IPTV.

Nie chcę zapeszać,  ale dziś zaobserwowałem polepszenie jakości kanałów tvn. Już nie ma tej dziwnej kompresji widocznej przy dynamicznych scenach. Trwało to rok, mam nadzieję, że się nie powtórzy.