Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety w Orange TV a kanały w nc+go


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Pakiety w Orange TV a kanały w nc+go

Witam to moje pierwsze pytanie więc mam nadzieję że uda mi się je dość zrozumiale opisać. Po dość długiej nie świadomości że przy posiadaniu pakietu CANAL+ mogę korzystać z nc+ go. Wczoraj po upewnieniu się że dostęp jest darmowy bez problemu założyłem konto, zalogowałem się i wszystko działa. Mam jednak pytanie od strony technicznej jak wygląda kwestia pakietów kanałowych w nc+ go. W Orange mam aktualnie pakiet Orange Love Premium i CANAL+ Prestige. Jako wielki żużlowy fan najbardziej oprócz Elevenów (Orange TVGO), CANAL+ (nc+ go) interesuje mnie dostęp do kanału nSport+, jednak na nc+ go ten kanał mam zablokowany. Poszukałem trochę na stronie Orange i w ofertach w zakładce TV znalazłem jak wyglądaja różne pakiety i znalazłem pakiet EXTRA+. W tym pakiecie jest kilkadziesiąt kanałów z informacją że dostawcą jest CANAL+. I tutaj moje pytanie jest w ogóle posiadania takich kanałów jak nSport w nc+ go? Wszystkie kanały po za Motowizja z pakietu EXTRA+ posiadam w Orange Love, więc jak to wygląda są dwaj dostawcy tych kanałów Orange i CANAL+? Musiał bym zdublować te kanały i dokupić pakiet EXTRA+? Pozmieniać coś w umowie żeby zmienić "dostawce" tych kanałów? Czy w ogóle nie ma możliwości włączenia tych kanałów w nc+ go w Orange. Od razu mówię że nie jestem tak zdesperowany żeby dublować kanały i biec i zmieniać umowę bo aż tak zdesperowany nie jestem szczególnie że staram się wszystko zaplanować tak żeby móc zuzel na spokojnie w TV zobaczyć (ale zawsze warto mieć jakąś alternatywę) po prostu chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w tym przypadku. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

2 ODPOW. 2

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pakiety w Orange TV a kanały w nc+go

 

@michau95 Witam, kanał NSport jest wyznaczonych pakietach i nie da się osobno dokupić jako pojedynczego, czyli albo zdublować lub użyć wybranego pakietu np. Orange Love Premium gdzie jest Canal + i NSport i nie dubluje się,
https://www.orange.pl/pakiety/love?gclid=EAIaIQobChMIwfGujvDM6gIVFdGyCh2fJApeEAAYASABEgJGefD_BwE&gcl...

co do Nc GO_+ czy Orange go nie da się włączyć .


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Pakiety w Orange TV a kanały w nc+go

@michau95niestety nie włączysz tego kanału ani w NC+ GO ani w Orange TV Go. W apliakcji NC+ tylko C+ i Polsat sport Premium.