Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

@Luki555  dostałeś na 30 dni wszystkie kanały oprócz Canal+ Prestige potem wracasz do tego na co podpisałeś umowę czyli love extra. 

Wybierając oferte tv zawsze dostaniesz pakiet optymalny bo to podstawa i do niego możesz dobierać inne pakiety.

A love premium jest od bardzo długiego czasu.

Wracając do polsatow to jak wychodził komunikat nigdzie nie było napisane że to tylko dla nowych czy przedłużających dorzucaja kanaly.

Jak dobierałem polsaty to miałem dwie możliwości albo za 10zl pakiet pplsat wybrać lub Multi+ za 5zl ale też nigdzie nie uzyskałem informacji czy te polsaty będą w tym Multi+. Wybrałem Multi+ poprzez dekoder i polsaty były. Bałagan i tyle.

Jeżeli chodzi ogólnie o oferty Orange to nie pamiętam aby było kiedyś takie zamieszanie jak teraz z ofertami. Podzielili rynki i jeden dostaje to a drugi coś innego 🤣


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 253
  • 1068
  • 0

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

@PARANOJADlatego napisałem, że sami w Orange mieszają i bałagan robią bo 1 konsultant powie, że musisz dokupić jakiś pakiet, żeby mieć Polsaty a inny, że powinieneś mieć dostęp nie dokupując nic więcej do tego Optymalnego czy jak go teraz nazwali Standard a reszta mojego postu była tylko informacją dla m.in. slawmog bo pytał się jak inni mają z dostępem do kanałów bo sam ma od lipca.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu


@Luki555napisał(-a)

 Mam Optymalny Ekstra po nowemu to Standard Ekstra. Do pozostałych kanałów mam dostęp tak jak to jest pokazane na stronie orange z ofertą tv i oczywiście do Polsatów o których tu mowa w tym temacie. Jakiś czas temu na stronie zmieniono ofertę tv i są teraz 3 główne pakiety i nie ma pakietu Optymalnego (przynajmniej pod tym linkiem https://www.orange.pl/pakiety/love ) tylko teraz Standard, Ekstra lub Premium i inne pakiety w zależności jaki główny pakiet z tych 3 się wybierze takie będą wyświetlane na stronie. najtańszym pakiecie Optymalnym czy po nowemu Standard bo w Optymalnym były pokazane te logotypy Polsatu jak teraz pod tą nową nazwą i ta sama ilość jest 131 kanałów.


Spieszę z wyjaśnieniami:

Są trzy pakiety usług Love Starndard Extra i Premium

Love Standard Zawiera Pakiet telewizyjny Optymalny

Love Extra zawiera pakiety telewizyjne: Optymalny, Komfortowy, Multi, HBO

Love Premium zawiera pakiety telewizyjne: Optymalny, Komfortowy, Multi, HBO, Canal + prestge

Pakiety nie zawarte w żadnej usłudze Love - dokupowane osobno: Cinemax, Eleven, Filmbox, Fun, Extra + dostępny tylko w Love standard.

 

Love Standard, Extra, Premium - nazwa Usługi Orange Love składający się z 4 usług Internet, TV, Komórka i Viop.

Optymalny - nazwa pakietu telewizyjnego.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 72
  • 0

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Według listy kanałów https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/57691/af4bcc93-7b99-4c9b-93ed-3f4bcaae6248.pdf Polsaty dołączono do pakietu Optymalnego. Nigdzie nie było napisane, że to dla nowych i przedłużających abonentów. Jeśli @jacor1986 przyjęli reklamację, to wychodzi na to, że mają bałagan i sami nie wiedzą.

Swoją drogą z dodatkowych Polsatów świeci mi tylko Polsat Doku...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

@Luki555napisał(-a)

 Mam Optymalny Ekstra po nowemu to Standard Ekstra. Do pozostałych kanałów mam dostęp tak jak to jest pokazane na stronie orange z ofertą tv i oczywiście do Polsatów o których tu mowa w tym temacie. Jakiś czas temu na stronie zmieniono ofertę tv i są teraz 3 główne pakiety i nie ma pakietu Optymalnego (przynajmniej pod tym linkiem https://www.orange.pl/pakiety/love ) tylko teraz Standard, Ekstra lub Premium i inne pakiety w zależności jaki główny pakiet z tych 3 się wybierze takie będą wyświetlane na stronie. najtańszym pakiecie Optymalnym czy po nowemu Standard bo w Optymalnym były pokazane te logotypy Polsatu jak teraz pod tą nową nazwą i ta sama ilość jest 131 kanałów.


Spieszę z wyjaśnieniami:

Są trzy pakiety usług Love Starndard Extra i Premium

Love Standard Zawiera Pakiet telewizyjny Optymalny

Love Extra zawiera pakiety telewizyjne: Optymalny, Komfortowy, Multi, HBO

Love Premium zawiera pakiety telewizyjne: Optymalny, Komfortowy, Multi, HBO, Canal + prestge

Pakiety nie zawarte w żadnej usłudze Love - dokupowane osobno: Cinemax, Eleven, Filmbox, Fun, Extra + dostępny tylko w Love standard.

 

Love Standard, Extra, Premium - nazwa Usługi Orange Love składający się z 4 usług Internet, TV, Komórka i Viop.

Optymalny - nazwa pakietu telewizyjnego.

 


Oczywiście te szczegółowe wyjaśnienia mają prawo nie zgadzać się z zawartością dekoderów wydanych do "starych" umów. Tam nazewnictwo i zakresy pakietów nie zgadzają się ani z tą  która obowiązywała w czasie zawierania umowy, ani z tym co napisałeś. Mogę zrzuty ekranu zamieścić, tylko po co? I tak bałagan pozostanie.