Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra

Witam. 

Miesiąc temu zamówiłem pakiet Canal Plus prestige 4k i Pakiet Mistrzoska Piłka. Umowa na 24 m-ce, trzy pierwsze gratis. Podpisałem, pakiet uruchomiony. Kilka dni później z dekodera przeszedłem na OL Extra. Ok. Pakiet uruchomiony. Dzisiaj został odołączony canal i  mistrzowska piłka. Telefon do Orange. Najpierw Pan zdziwiony - dlaczego odłączono. Potem powiedział że jeden pakiet ładuje drugi. Czyli OL Extra skasował piłkę. Jakie rozwiązanie? Trochę patowa sytuacja. Jeżeli chce zachować oba pakiety to niemożliwe z uwagi na ograniczenie licencyjne Canal Plus (tego nie rozumiem). Bardziej mi zależy na piłce, czyli co ? Nowa umowa? Pan dał takie rozwiązanie. A co z ol extra ? Minęło 14 dni na rozwiązanie umowy. Trochę namieszane 

 

____________

* W temacie doprecyzowałem etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra


@Profundisnapisał(-a)

Co zamówiłem ? Kolejne etapy wyjaśnia moja ostatnia wypowiedź w tym wątku. Tytuł może rzeczywiście nie do końca odzwierciedla to co chciałem napisać.



w takim razie Canal+Prestige wyklucza się z pakietem Extra+. nie można mieć osobno pakietu C+ Prestige i Extra+. należy wybrać pakiet od razu Extra+ z C+ Prestige. MP nie ma tu zanczenia. dziwne to jest.
robiąc zamówienie w koszyku oba te pakiety się wykluczają ale jak już wybiorę opcje łączoną to wchodzi.
u Cb mimo  że już miałeś C+Prestige udało Ci się domówić Extra+ ale jak widać w końcu to się wykrzyczało.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2066
  • 5685
  • 191

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra

A to nie był pakiet telewizyjny extra+ z canal+Prestige4k ?
Sam pakiet Canal+Prestige 4K nie powinien kolidować z Love Ekstra.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra

na początki miałem optymalny. Potem zamówiłem Canal Plus Prestige z Mistrzowską piłką. Potem przeszedłem na Extra plus. Dziwne jest tom, że do końca września korzystałem z obu pakietów. Konsultant powiedział mi dzisiaj, że ten pierwszy będzie za free (chyba). A co z "zakończeniem" umowy na CP i MP? Jakaś kara ? Przy zamówieniu pakietu extra plus bark jakiejkolwiek informacji, że CP i MP przepadają. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2066
  • 5685
  • 191

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra

No właśnie przeszedłeś na Extra+ z Canal+ Prestige 4K od Canal+ i to się wyklucza z Love Extra. Kary nie powinno być. Zamów teraz na nowo sam pakiet Canal+ Prestige 4K.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra

To chyba jest rozwiązanie. Potwierdzę jutro Tylko jutro musi to potwierdzić mi jeszcze Konsultant. Szkoda tylko , że we wtorek LM w nożną, a mogę jeszcze nie mieć włączonego 😞 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra

No i jestem po rozmowie z Orange. Pakiet Extra+ zostanie wyzerowany. Pakiet CP+MP na nowa umowę. Problemem mogą być kary za zerwanie umów. Mogą, ale nie muszą. 

wniosek taki, że nie można łączyć pakietu extra + (w którym są dwa programy CP) z pakietem CP Prestige, czego kompletnie nie rozumiem. 

Czyli czekam na rozwój sytuacji. 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2066
  • 5685
  • 191

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra

Pakiet Extra+ można łączyć z CP Prestige 4K, ale tylko w Love Standard gdzie jest tylko pakiet optymalny.
Natomiast Love Extra zawiera w sobie kanały z pakietu Extra+ i tu nie można łączyć.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra

Dobrze. To co ja zrobiłem źle? Najpierw zawarłem umowę  ol standardt światłowód 1/23 z  pakietem optymalnym. Nastepnie zamówiłem CP Prestige z MP.  Po paru dniach dodałem kolejne kanały i przeszedłem na pakiet  Extra+. Czyli chyba powinno być tak jak napisałeś.  Chyba że albo ja czegoś nie ogarniam albo ktoś w Orange coś przeoczył. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra


@Profundisnapisał(-a)

Dobrze. To co ja zrobiłem źle? Najpierw zawarłem umowę  ol standardt światłowód 1/23 z  pakietem optymalnym. Nastepnie zamówiłem CP Prestige z MP.  Po paru dniach dodałem kolejne kanały i przeszedłem na pakiet  Extra+. Czyli chyba powinno być tak jak napisałeś.  Chyba że albo ja czegoś nie ogarniam albo ktoś w Orange coś przeoczył. 


a ja nie ogarniam co Ty zamówiłeś bo nie trzyma się to kupy  🙂

tytuł mówi o "Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra" później okazuje się że to jednak OL standard.
musisz rozróżnić orange love extra od pakietu Extra+ (pakiet tv od Canal+) to są dwie różne opcje które się wykluczają ze sobą. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Pakiet Mistrzoska Piłka i OL extra

Co zamówiłem ? Kolejne etapy wyjaśnia moja ostatnia wypowiedź w tym wątku. Tytuł może rzeczywiście nie do końca odzwierciedla to co chciałem napisać.