Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Otwarte pasma są tylko na określony czas. Osoby korzystające z wyższych pakietów mają gwarancję dostępu do kanałów, które zostały w okresowej promocji dołączone do niższych pakietów. Raczej stawiam to na zabieg marketingowy, aby pociągnąć klientów z niższego pakietu do wyższego.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 256
  • 1629
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


@marchello999napisał(-a)

A wy jeszcze macie czas i ochotę na oglądanie telewizji. Jestem już 10nrok na rencie albo i wiecej. W sumie firmę zamknąlem w 2008. Teraz mam skyshowtime, Amazon Video, canal, hbo, zrezygnowałem z netfiksa. Bo po co, bo jak mam.ochote to nic ciekawego nie ma... 


Wygląda na to, że masz za dużo czasu 😉

Ja mam olbrzymie zaległości w obejrzeniu wielu filmów i seriali, także w odsłuchaniu muzyki i liczę, że może na emeryturze nadrobię, jak dożyję. A może skończy się to tak samo jak u ciebie, obejrzę co zapamiętałem godnego do obejrzenia i potem już nic nie znajdę ciekawego... 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

- Mogą być problemy z naszymi utrwalanymi odruchami w trakcie takiej promocji, dodatkowo gdy nieświadomi mamy być może aktywne tzw. "potwierdzenie głosowe" w naszych ustawieniach? 

 

- Grzecznościowo. A jako ciekawostka film Avatar Istota wody trafi do Disney+ 7 czerwca 2023 roku, info: 
https://www.disneyplus.com/pl-pl/movies/avatar-istota-wody/6hlsDJnhiU30


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


@BronekWnapisał(-a)

- Grzecznościowo. A jako ciekawostka film Avatar Istota wody trafi do Disney+ 7 czerwca 2023 roku, info: 
https://www.disneyplus.com/pl-pl/movies/avatar-istota-wody/6hlsDJnhiU30


W niedługim czasie również na HBO Max, a to na mocy porozumienia między Disney i WarnerMedia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

- A już teraz jest cała seria Indiana w kolekcji Indiana Jones, i w technologii nie tylko 4K ale HDR10 i 5.1 

Tak pokazuje też mój TV z roku 2019 a wiec nie jest tylko dla wybranych.

- Sorry że w dodatkowym kolejnym wpisie. Jeżeli można takie dwa posty połączyć w jeden wpis to bardzo proszę.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Od 1 września do 30 listopada udostępniamy bezpłatnie dla wszystkich klientów Telewizji od Orange w technologii IPTV, posiadających Pakiet Optymalny i Orange Love Standard, kanał filmowy CBS Europa.

Kanał ten znajduje się w Pakiecie Komfortowym - pozycja na dekoderze 247.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Odnośnie otwartego pasma dla klientów Orange TV i znajdującego się w nim kanału filmowego  CBS Europa dla zainteresowanych przesyłam w  załączniku Wrześniowe premiery w CBS Europa.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Informacje o CBS Europa, premierach VOD także na blogu Orange Premiery VOD i bezpłatnie CBS Europa https://biuroprasowe.orange.pl/blog/premiery-vod-i-bezplatnie-cbs-europa/
Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Czy aktualnie jest jakieś otwarte pasmo na dodatkowe kanały, bo wczoraj zauważyłem, że mam dostęp do kanałów wcześniej niedostępnych m.in.: TVP HD, Water Planet, Novela TV, Active Family i wiele innych, możliwe, że to pakiet Extra?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270