Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TVgo nie działa w przeglądarce


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Orange TVgo nie działa w przeglądarce

Witam. Mam problem z Orange TVgo, a konkretniej z odtwarzaniem jej na laptopie. Dotąd działała poprawnie, jednak po aktualizacji przeglądarki programy w ogóle się nie odtwarzają. Te, dla których dostępna jest opcja przewijania działają tylko po przewinięciu do kilku minut wstecz - nie ma możliwości oglądania "na żywo". Myśląc że to wina przeglądarki (używam Firefoxa) zalogowałem się na Chrome i tam również ten sam problem. Dodam jeszcze że serwisy takie jak Youtube czy Netflix działają bez problemu. Aplikacja na telefonie również działa poprawnie.

W czwartek zgłosiłem to na infolinii - pani przyjęła zgłoszenie i powiedziała że do 48 godzin zostanie ono rozpatrzone - dzi dziś dnia ani widu ani słychu. 

12 ODPOW. 12

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange TVgo nie działa w przeglądarce

@Pierro100  skontaktuj się z infolinią (przez czat lub telefonicznie) i powiedz konsultantowi aby odświeżył uprawnienia na Twoim koncie to powinno rozwiązać problem. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange TVgo nie działa w przeglądarce

@Pierro100  kontaktowałeś się z infolinią, udało się rozwiązać problem?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Orange TVgo nie działa w przeglądarce

Dziś (1.10) dzwoniłem na info. Tym razem pani przekierowała mnie do działu technicznego. Jak się okazało poprzedniego zgłoszenia... nie było (!) - dzisiejsze widnieje już na moim koncie w Mój Orange. Pan zasugerował żeby wyczyścić pliki cookies ale nic to nie dało. Powoli zaczynam tracić cierpliwość a oni każą mi czekać 72 godziny na rozwiązanie problemu. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Orange TVgo nie działa w przeglądarce

Przy okazji jeszcze jeden kwiatek (a raczej wałek) przy okazji przedłużenia umowy: pakiet Canal+ Prestige od 1 do 24 miesiąca umowy płatny po 49.99 o którym sprzedający usługę nie raczył mnie nawet poinfornować. Oczywiście złożyłem na to reklamację ale czuję po kościach że łatwo nie pójdzie. Na szczęście podczas rozmowy wyraźnie zapytałem o całkowity koszt usługi i miał on wynosić łącznie z przyłączem do domu jednorodzinnego 180zł. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange TVgo nie działa w przeglądarce


@Pierro100napisał(-a)

Przy okazji jeszcze jeden kwiatek (a raczej wałek) przy okazji przedłużenia umowy: pakiet Canal+ Prestige od 1 do 24 miesiąca umowy płatny po 49.99 o którym sprzedający usługę nie raczył mnie nawet poinfornować. Oczywiście złożyłem na to reklamację ale czuję po kościach że łatwo nie pójdzie. Na szczęście podczas rozmowy wyraźnie zapytałem o całkowity koszt usługi i miał on wynosić łącznie z przyłączem do domu jednorodzinnego 180zł. 


Który pakiet zamówiłeś ? Jakieś pakiety/usługi dodatkowe?

TV Go próbowałeś przeinstalować przeglądarki jeszcze raz ? To że nie działa na przeglądarce to raczej nie pomogą. Może antywir coś blokuje. Na apce na telefonie rozumiem  ze ok.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Orange TVgo nie działa w przeglądarce

Też w pierwszej kolejności myślałem że to problem przeglądarki. Używam domyślnie Firefoxa. Sprawdziłem ustawienia - wszystko ok. Wszystkie serwisy wideo działają poprawnie.  Zalogowałem sie na Chrome. To samo. Ściągłem Operę - to samo. Wyczyściłem historię przeglądania, usunąłem pliki cookies - nadal to samo. Przy pierwszym zalogowaniu po wyczyszczeniu ciasteczek na Firefoxie i odpaleniu pierwszwgo lepszego kanału wyskoczył chwilowy komunikat "problem z rejestracją urządzenia". Programy które można przewijać działają po przewinięciu. Pozostałe po prostu ciągle się ładują. Apka działa poprawnie.

Poniżej zamieszczam zdjęcie z podsumowania umowy. Ani słowa o dodatkowym pakiecie Canal+


20211003_002040.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Orange TVgo nie działa w przeglądarce


@Pierro100napisał(-a)

Witam. Mam problem z Orange TVgo, a konkretniej z odtwarzaniem jej na laptopie. Dotąd działała poprawnie, jednak po aktualizacji przeglądarki programy w ogóle się nie odtwarzają. Te, dla których dostępna jest opcja przewijania działają tylko po przewinięciu do kilku minut wstecz - nie ma możliwości oglądania "na żywo". Myśląc że to wina przeglądarki (używam Firefoxa) zalogowałem się na Chrome i tam również ten sam problem. Dodam jeszcze że serwisy takie jak Youtube czy Netflix działają bez problemu. Aplikacja na telefonie również działa poprawnie.

W czwartek zgłosiłem to na infolinii - pani przyjęła zgłoszenie i powiedziała że do 48 godzin zostanie ono rozpatrzone - dzi dziś dnia ani widu ani słychu. 


Skoro masz Laptopa to udostępnij net z smartfona i sprawdż, bo może to nie wina przeglądarki, korzystam z Opery i wszystkie serwisy filmowe działają, Firefox jest niestabilny i bywa że po jakieś aktualizacji są problemy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Orange TVgo nie działa w przeglądarce

Bez zmian


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Orange TVgo nie działa w przeglądarce

Orange TV GO w przegladarce pomimo dwukrotnego zgłoszenia nadal nie działa. Logowanie na innych przeglądarkach nie daje rezultatu. Próbowałem naeet u koleżanki na laptopie - to samo. Spróbuję jeszcze wyłączyć usługę i włączyć ponownie.