Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - telewizja satelitarna


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love - telewizja satelitarna

Nóż się w kieszeni otwiera! Zdecydowałam sie na oferte LOVE... Wczoraj podłączona technik byłl wszystko poprawnie działało. Wieczorem programów brak 😕 21 była stwierdziłam że zbyt późno aby dzwonić na infolinie. Od dziś to samo.. Komunikat "bład połączenia miedzy  dekoderem a modemem"... Nic nie ruszałam nic nie wyłaczałam tak jak było przez technika podłączone/włączone tak zostało. Dzwonie na infolinie juz 15 minut nikt nie odbiera stwierdzam że może tu szybciej znajde rozwiazanie 😕  Ktoś ? Coś? Od rana człowiek nerwowy!!!!

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love - telewizja satelitarna

@Moje_Misie, coś, ktoś... ale potrzebne minimum info: jaki sprzęt - zestaw ?> Funbox 2 czy 3, dekoder UHD czy WHD? czy może ICU 100? 

 

 A może, skoro nic nie ruszałaś, nie wyłączałaś, to może warto przeprowadzć często stosowaną procedurę - restart dekodera, routera - na początek przez 5-10 sekund pozbawienie zasilania... wpierw router, potem dekoder.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - telewizja satelitarna

Dokładnie, zrób tak jak podaje @Misiek62. Sprawdź również czy gdzieć coś się nie poluzowało i spokojnie...początki są zawsze trudne 🙂 Opanujemy sytuację 🙂