Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna

Witam!

Podpisałam nową umowę na orange love na cztery usługi: telefon stacjonarny, tv, internet i telefon komórkowy. 

Narazie tylko telefon komórkowy (do którego dołączyłam pozostałe usługi) działa bez zarzutu. Początek już był trochę denerwujący, bo umowa na internet i tv z poprzednim operatorem kończyła się z końcem miesiąca czerwca i orange miała podłączyć swoje usługi właśnie z końcem miesiąca, a instalator przekładał trzy razy terminy i w końcu podłączono mi 6-lipca, przez tydzień nie miałam ani internetu i tv i telefon był wyłączony.

Pomijając już ten drobny fakt - w końcu jednak podłączyli, ale

1. telefon stacjonarny - zmieniono mi nr o czym dowiedziałam się dopiero podczas instalacji od pana instalatora, inaczej wogóle bym zrezygnowała z tego telefonu,

2. tv miało być pakiet bogaty, a jest optymalny.

Moje pytanie więc - gdzie i do kogo interweniować, bo mam jeszcze możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14-dni.

Proszę o pomoc, może ktoś miał takie lub podobne doświadczenia, bo jak przeciągnę jeszcze tydzień to nie będę mogła już nic zrobić, tylko czekać 24-miesiące aż umowa się skończy.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna

To w przypadku funpacka nie można przenieść bezpośrednio numeru od innego operatora. Sprzedawca zwykle po kilku dniach (o ile Netia już zwolniła numer) powinien zamienić numery na właściwe. Sugerowałbym się jednak upewnić u sprzedawcy lub na BOK.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna

Skontaktuj się z BOK np. na czacie lub przez infolinię http://orange.pl/kontakt
A Twój stary numer był numerem w telefonie analogowym czy miał być przeniesiony od innego operatora?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna

numer stacjonarny miałam kiedyś w TP, później przeniesiony do Netii na łączach TP, a teraz miał powrócić do obecnego operatora.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - nowa umowa tv satelitarna

To w przypadku funpacka nie można przenieść bezpośrednio numeru od innego operatora. Sprzedawca zwykle po kilku dniach (o ile Netia już zwolniła numer) powinien zamienić numery na właściwe. Sugerowałbym się jednak upewnić u sprzedawcy lub na BOK.