Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta świąteczna a oferta UPC


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Oferta świąteczna a oferta UPC

@Anonim- uczepiłeś się tej opłaty za pierwszy miesiąc. Wiem, że oferta z telewizorem 32 cale, to lekka porażka, przyznaję. Ale...

 

Właśnie zajrzałem na opcję UPC dla nowych - dostajesz internet 300 z telewizją (w pakiecie HBO i Cinemax) za 160 złotych, jak do tego doliczysz Canal+ (na którym ci zależy, wnioskując z innych postów), to płacisz za to 50 zł, czyli 210 złotych na miesiąc. W tej cenie w UPC wciąż nie masz np. pakietu Eleven czy Polsatu Sport Premium (kolejne 20 złotych w cenie promocyjnej). Zatem 230 złotych na miesiąc. I tu uwaga! To wciąż telewizja z internetem tylko.

 

Tymczasem za 220 złotych na miesiąc masz w Orange full pakiet, z Canal+, Elevenami, Polsatem Sport Premium. A do tego numer komórkowy (nowy albo przenoszony do nich).

 

Nie wiem jak UPC liczy pierwszy miesiąc, co nie zmienia faktu, że oferta porównywalna z OL Premium jest droższa w UPC, bo miesiąc w miesiąc będziesz później płacił 10 złotych więcej, co w skali 24 miesięcy pokazuje, że chyba lepiej zapłacić Orangowi więcej za to wyrównanie, bo wyjdzie de facto mniej 🙂

 

A są jeszcze sposoby, żeby pierwszy rachunek obniżyć np. o 30 złotych 😄

Anonim

Nie dotyczy

Oferta świąteczna a oferta UPC

Z UPC kończę przygodę jeśli chodzi o tv.

Z poważnych graczy brałem pod uwagę C+ i właśnie Orange IPTV.

Z który z nich zaproponuje lepszą promocję...i zdecydowanie  na korzyść C+ telewizji sat.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Oferta świąteczna a oferta UPC


@SCHATSInapisał(-a)

Tu sie mylisz, multinagrywarka to nie tylko nagrywanie a cofanie,pauzowanie i wznawianie. Dostepna z automatu za darmo dla wszystkich nowych klientów oraz tych co przedluzaja umowy. Dla klientów ktorzy jeszcze nie moga przedłużyć umowy tez jest dostepna ale za 10zl.

 

https://www.orange.pl/view/multinagrywarka


Mówię z doświadczenia użytkownika którym jestem. opisałem jak to wyglada. Nie mogę nagrać programu na żadnym TVN, TVP czy kanałach tematycznych nc+: alekino czy domo. Na tvnach mogę wziąć obecnie emitowany program od początku, ale na reklamach nie mogę go przewijać muszę je oglądać.
Na bardzo wielu kanałach przewijanie jest niedostępne. 
Nagrywanie dostępne jest na jeszcze mniejszej liczbie kanałów np na kanałach muzycznych jest😂 i programy, których nie oglądam, głównie na kanałach naziemnej tv cyfrowej i kanałach filmowych ze starymi filmami sensacyjnymi lub komediami z l 90/00 (na ale kino, tvpkultura, sundance nie ma żadnej opcji multinagrywarki).

Od wejścia usługi w sierpniu ani jeden kanał nie przybył. 

 

Kanały z pełną funkcjonalnością (nagrywanie, przewijanie) Multinagrywarki:

Comedy Central HD  Comedy Central Family HD 

Paramount Channel HD

FOX HD FOX Comedy HD

Romance TV HD

Discovery Historia, Discovery Life SD, Discovery Science HD, DTX HD, Discovery Channel, ID HD (Discovery Investigation), TLC HD

History HD History 2 HD 

CI Polsat (Crime Investigation)

National Geographic Wild HD Nat Geo People HD National Geographic HD 

Lifetime HD

--reszta to-----

dziecięce: Baby TV , Boomerang HD, TBN Polska, Cartoon Network HD,Disney Channel HD, Disney Junior, Disney XD ], Nickelodeon, Nick Jr.  

muzyczne: MTV Polska HD, MTV Music

info zagraniczne: Euronews, France 24 English HD , France 24 Française HD, Sky News 

dodatkowo płatne: HBO HD HBO 2 HD HBO 3 HD FilmBox Extra HD FilmBox Premium HD, FilmBoxFamily FilmBoxAction FightBoxHD FilmBoxArthouse CinemaxHD Cinemax2HD, Eleven Sport 1 HD Eleven Sport 2 HD Eleven Sport 1 4K, Motowizja HD

 

Zatem zdecydowana cześć kanałów z opcją nagrywania, cofania przewijania to kanały dodatkowo płatne, kanały dziecięce i muzyczne lub kilka sportowych i zagraniczne informacyjne. Polskich informacyjnych, filmowych innych niż naziemna tv cyfrowa w nich nie ma pomijając oferte Fox i NationalGeo i kilka Discovery. To 20 kanałów z pełną funkcją multinagrywarki.

A jeśli chodzi o kanały z opcja odtworzenia programu do 7 dni wstecz to całe 11 kanałów pod odjęciu kanałów muzycznych: 

Nowa TV HD Fokus TV HD 

TVN Style HD, TVN Turbo HD, HGTV Home & Garden HD, Food Network HD, Travel Channel HD

Animal Planet HD 

Kino Polska

Kino TV

Stopklatka TV

 ———reszta to———kanały muzyczne:

Eska TV, Polo TV, Power TV, VOX Music TV , Eska TV Extra 

 

Czy we wspomnianej kablówce też tak ubogo z funkcją replay-tv i ilością kanałów z jej funkcjonalnością? 

Podkreślam, że porównuje tylko z tą jedną funkcją, nie wchodzę w dyskusje co do innych wariantów i porównań.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta świąteczna a oferta UPC

Może ktoś mi pomóc, bo trochę się pogubiłem.

Inne info w salonie, inne przez telefon z konsultantem.

W czym rzecz.

Mam dostęp do światłowodu.

Myślę nad pakietem Premium za 219 zł.

Na razie jest taka cena , może się zmienić,  więc biorę pod uwagę grudzień.

Jaka kwota rachunku będzie w styczniu, gdy umowa zostanie zawarta np.20 grudnia.

Dodatkowo interesuje mnie dysk do ICU.

Jak to będzie wyglądało w rozliczeniu tego pakietu Orange Love?

Nowa umowa, przenoszę nr z Plusa.

Jak to będzie się miało do cykli rozliczeniowych, tak by mogło być korzystne?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Oferta świąteczna a oferta UPC

@Anonim  Pakietem Premium za 219 zł. to opłata  miesięczna umowa na 24 miesiące
do dekodera samsung ICU 100 możesz podłączyć każdy dysk USB 3.0
i opłata aktywacyjna jednorazowa  i tyle 🙂  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Oferta świąteczna a oferta UPC

1. Poniesiesz opłatę 49 za aktywację.

2. Zapłacisz proporcjonalnie za okres od daty podłączenia usługi TV i światłowodu.

3. Zapłacisz za kolejny miesiąc z góry pełną wartość 219,99 złotych.

4. Kolejne miesiące już normalnie - 219,99 złotych.

 

Jeśli chcesz dysk do ICU, to albo weźmiesz sobie od nich dysk 320GB za bodaj 49 złotych, albo skorzystasz z własnego dysku (choć akurat ten może lub nie musi działać, bo mogą być z tym problemy). Moje dyski WD działają bez problemu.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta świąteczna a oferta UPC

Czyli, po podłączeniu oferty IPTV np. 20 grudnia nic nie płacę.

W styczniu przyjdzie rachunek za 219+ opłata aktywacyjna 50 zł i 50 zł opłata za dysk do ICU i rata za telefon.Płatnosc do którego dnia miesiąca?

W lutym opłata 219  i rata za telefon.

 

Nie da się jakoś ominąć tej opłaty proporcjonalnej, biorąc pod uwagę cykle rozliczeniowe w Orange?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Oferta świąteczna a oferta UPC

Podejrzewam, że jak weźmiesz ofertę 20 grudnia, to podłączą ci ją dopiero po świętach. Opłata zaczyna się naliczać od momentu podłączenia usług.

Termin płatności zależy od terminu wystawienia faktury (cyklu rozliczeniowego).

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Oferta świąteczna a oferta UPC

@Anonim  tak i 14 dni płatne od dnia  wystawienia faktury 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Oferta świąteczna a oferta UPC


@Anonimnapisał(-a)

Może ktoś mi pomóc, bo trochę się pogubiłem.

Inne info w salonie, inne przez telefon z konsultantem.

W czym rzecz.

 

 


przyzwyczaisz się, że tak wyglada obsługa klienta w Orange 😉

ja pierwsze miesiące każda fakturę reklamowałem bo były złe naliczenia, a z obsługi klienta innej jak w salonie i z konkretna osoba salonu z która zawierałam umowę zrezygnowałem, bo nawet inne osoby w salonie mówiły co innego wiec o infolinii i czacie nie wspomnę. Nadziwić się nie mogę że w tak wielkiej firmie tak to działa no ale..... może to właśnie dlatego

grunt ze internet na światłowodzie rzeczywiście jest niezawodny. A z tv to zależy co kto potrzebuje i co używa. Napewno duzy plus że maja na wyłączność na Polskę kanał Stingray FESTIVAL 4k jeśli ktoś jest melomanem i lubi oglądać koncerty których w Polsce nie ma i długo nie będzie to dzieki super jakosci można w nich poniekąd uczestniczyć. 

Co do opłat to tak jak już tutaj było pisane, od dnia kiedy pójdzie sygnał naliczanie jest proporcjonalne do miesiąca i nie ma bata.


PS. Jak to jest z replay tv w UPC bo kilka postów wyżej rozpisałem Ci jak to wyglada w Orange tv wymieniając kanały na których są opcje multinagrywarki (wybrane opcje na wybranch kilkunastu raptem kanałach).
Możesz ustawić nagrać program w TVN24 albo na AleKino?