Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

@ryba168 

Jesteś jak zwykle bardzo zdawkowy. Rozumiem, że nie wszyscy dostają nowe listy jednocześnie, tym bardziej ciekaw jestem gdzie ten tajemniczy numer listy mogę znaleźć w dekoderze. W menu serwisowym nigdzie go nie widzę, w EPG też... To gdzie?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

998 - twoje kanały tam jest ten nr 🙂 lub w Menu Serwisowym 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

Szkoda też że do Telewizja od Orange w Orange Love nie dodali np. JimJamu czy TeenNick choć myślałem że się pojawią.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

@nnsq9053W9 

 

Też mi ich brakuje względem innych kategorii dziecięcych jest mało stacji 😞

 

Pozdrawiam cię 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

Nowość ukraińska to na kanale 788 Espreso TV. 

Ja natomiast za nic nie widzę tych dodatkowych kanałów TVP 3, ani na kanale 25, ani od 901!!!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

Miałem też zmianę ostatnia data wersji soft z końcówki 04/2022 poprzednia była ze Stycznia 2022 jak pamiętam główna wersja ta sama tylko poprawki były oraz na 25 menu wyboru regionalnej TVP

 

Pozdrawiam was 🙂 

 

I Zapytajcie kogoś wyżej jak myślicie że konfabuluje ale to wszystko jest i działa 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

Ja powiem jeszcze jedno że Espreso TV - ukraiński kanał informacyjny zastapi Ukrainę 24 ponieważ jest coraz większy zasięg tej stacji na świecie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV


@j131napisał(-a)

@ryba168 

Jesteś jak zwykle bardzo zdawkowy. Rozumiem, że nie wszyscy dostają nowe listy jednocześnie, tym bardziej ciekaw jestem gdzie ten tajemniczy numer listy mogę znaleźć w dekoderze. W menu serwisowym nigdzie go nie widzę, w EPG też... To gdzie?


  To właśnie ciekawe jak wyłączali kanał U24 to u jednego był napis a u mnie leciało ukraine1. dopiero gdy wyłączyli satelitę to w IPTV pokazał się napis u mnie 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

A jeśli chodzi o TVP3 nie ma tych 16 wersji u mnie bo sprawdzałem przed momentem u siebie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV


@ryba168napisał(-a)

16 kanałów regionalnych TVP 

Canal+ NOW HD

I kanał z Ukrainy 

 

Szkoda że przy okazji nie dodano Novelas+ do pakietów LovE 🙂

 

Pozdrawiam Was 😘

 

 


U mnie nie mam 16 kanałów regionalnych TVP  i brak jest też canal+now  na liście kanałów kity puszczasz właśnie 5 raz dekoder przeglądam 8 raz i  brak