Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

Dzien dobry, 

 

Od dnia dzisiejszego jestem abonentem usługi telewizyjnej w Orange. Posiadam pakiet Canal+Prestige oraz HBO. Niestety za pomocą mojego numeru IDTV nie jestem wstanie zarejestrować sie w NC+GO oraz nie potrafię nigdzie w MOJ ORANGE znaleźć kodu aktywacyjnego do HBO MAX. Gdzie znajdę ten numer oraz za pomoc jakiego numeru mogę zarejestrować sie w NC+GO? 

Pozdrawiam 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

AKTUALIZACJA:

Pytałem teraz na infolinia Orange,  Orange Go nie jest dostępne wcale, nie da dokupić też dla abonentów DTH Orange z Canal+, tu jest dostępny tylko bezpłatny CANAL+ONLINE i na odwrót,

dla abonentów IPTV Orange, kablówka jest dostępne bezpłatne Orange GO, a nie ma dostępnego wcale Canal+Online.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

@Pashki wersja telewizji SAT, czy IPTV?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

  • NC+GO to coś co już nieistnieje w ramach pakietu Canal+ masz tylko dostep do canal+ vod z dekodera, natomiast kod do HBO MAX powinien być na umowie ....no ja tak miałem nawet na e-umowie ,jak nie dzwoń na info Orange powinni ci kod wygenerować i wysłac na emaila lub sms-em

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

Chyba IPTV, dekoder mam podłączony do routera internetowego 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

Czyli nie mam dostępu do Canal+Online jak to sie teraz nazywa? I nie mam opcji ogladania kanałów Canal+ nie na telewizorze tylko np na komputerze w cenie pakietu?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

@Pashki odpowiednie kody, numery od powinny być w umowie. Jeżeli masz trudności w odnalezieniu, skontaktuj się z Orange: infolinia, czat. Podpowiedzą jak uruchomić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

No do Canal+ online nie masz ....to jest z tego co wiem dostepne tylko dla abo co mają umowy bezposrednio z platforma Canal+. Iptv masz po kablu na swiatełku lub jak jeszcze bywa bo zwyklym miedziaku a sat musisz mieć antene


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

W Orange czy masz Iptv czy sat to tak czy tak dek musi byc podłączony do rutera


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

@piszczol,

Mylisz się, po satelicie jak ktoś ma ofertę DTH Orange z Canal+ na ich dekoderach nie trzeba teraz do routera i funbox podłączać kabelkiem, wystarczy sam dekoder i antena satelitarna, jedynie jak masz ochotę to możesz se po WI-FI podłączyć to wtedy będziesz na dekoderze tym korzystał dodatkowo z usługi internetowe na nim CANAL+ VOD i.t.p.

Odnośnie NC+ GO już tego nie ma i zastąpić to ma właśnie ten Canal+Online.

W usługa IPTV nie ma usługi CANAL+ONLINE, usługa CANAL+ONLINE jest dostępna tylko w ofercie DTH i satelitarnej Orange.

W usługa kablowa IPTV możesz se wykupić za 5 zł. na miesiąc bodajże,

dostęp do Orange GO, skorzystasz z tego tylko na telefonach i na komputerze w przeglądarce internetowej, na Android TV i urządzenia z tym (telewizory, smart tv, tablety, przystawki tv z android i.t.p) nie ma możliwości korzystania do tej pory z Orange GO.

Jak masz wykupione HBO, uzyskasz darmowy dostęp do HBO MAX, powinieneś go otrzymać SMS po podpisanie umowa.

I jak masz IPTV, światłowód  możesz se wejść tam na stronę CANAL+ONLINE, założyć tam konto i oddzielnie na komputer dokupić se tą usługę ja masz ochotę i na inne urządzenia.

Jak miałeś wcześniej konto w NC+ GO to powinno to być ci automatycznie przeniesione do Canal+Online.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

NC+GO oraz HBO MAX w pakiecie CANAL+ Prestige oraz HBO

Może i masz racje z tym Orange po DTH,nie wiem bo zawsze mialem Tv od Orange po kablu.Wiem że ciągle nażekają na DTH za brak połączenia z ruterem ...może sie cos tam pozmieniało.Co chodzi o te NC+GO to co piszesz to nieprawda,mam iptv premium z canal+presige juz od kilku lat ,z 6 czy jakos tak i nie da sie zalogować nigdzie na canal+ online ,ani na kompa ,tableta ,komurke czy w app na tv. Dzwoniłem na info pytałem i nie ma narazie takiej oferty w orange tv,jedynie w ramach pakietu canal+ prestige jest dostep do canal+vod