Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Multiroom

Witam

 

Wiecie może dlaczego po uruchomieniu opcji multiroom na dodatkowym dekoderze nie ma tej samej ilości kanałów co na dekoderze głównym? Po zainstalowaniu światłowodu dobrałem drugi dekoder i pomomo zapewnień montera, po 48 godzinach i kilku próbach restartu, brak niektórych kanałów. W zestawieniu na kanale "0" w miniaturach, są wszystkie z mojego pakietu, lecz oglądać ich nie można. Komunikat "Zamów ten pakiet pod numerem.....". Dekoder podłączony do rutera po Liveplugu HD 500. Szkoda też że można podłączyć tylko jednego multiroom-a.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Multiroom

A te kanały są w jakim pakiecie?
Oferta nc+ nie jest powielana.
Tylko masz pakiety z oferty Orange TV na dwóch.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Multiroom

Nie mam oferty z NC+. W salonie informowano mnie o powieleniu mojego pakietu na dwa dekodery. Z doświadczenia wiem że trzeba odczekać do 48 godzin na zaktualizowanie dekodera, ale 48 godzin już dawno minęło, a kanałów ani widu ani słychu...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Multiroom

W takim razie skontaktuj się z BOK przez Mój Orange lub infolinię 510100100.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Multiroom

Chciałem tą opcję pominąć, ale pewnie to mi pozostanie. Poczekam jeszcze przez weekend i będę się z nimi kontaktował. Dzięki za pomoc.

Wyjaśnienie:


A więc co następuje: Salon zakręcił się z podaniem numerów seryjnych do działu technicznego, który nie mógł przez to dostarczyć pełnego pakietu. Krótka rozmowa z Panem Krzysztofem-Technikiem (Dziękuję za załatwienie: 🙂 ) na infolini, info że powinno być 1:1, sprawdzenie numerów seryjnych dekodera, numerów karty, 24h na uzupełnienie zezwoleń pakietowych i powinno już śmigać. Wszystko fajnie i pięknie, ale trzeba kontrolować i pilnować. Szczęście w tym że załatwiają takie sprawy w miarę od ręki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Multiroom

Super, że się udało.