Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom i orange tv go

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 756
  • 2571
  • 0

Multiroom i orange tv go

Zamówiłem sobie przez telefon  dekoder 4k stream i przyjdzie kurier w przyszłym tygodniu z papierami 🙂 jestem zadowolony 🙂 i Dziękuje Wam wszystkim za pomoc. 🙂 opłata za dzierżawę 4 zł 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2428
  • 10061
  • 86

Multiroom i orange tv go

Służymy pomocą.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13280
  • 54479
  • 637

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Ja mam informację, że 3 dekodery i 3 urządzenia z apką TVGo nie powinny stwarzać problemu. Weryfikuję i dementuję moje poprzednie stanowisko, jakoby limitem były 4 urządzenia.

Fakt ten najprawdopodobniej jest spowodowany dopuszczeniem większej ilości dekoderów (do 4 sztuk) 1 główny +3 multiroom dla FTTH. Dodatkowo TVGo według regulaminu ma możliwość podłączania do 3 urządzeń mobilnych, co daje w sumie możliwość oglądania/zarejestrowania 7 urządzeń do odbioru TV z ograniczeniami wynikającymi ze strefy domowej


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 756
  • 2571
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13  To fajnie  🙂 czyli będę mógł mieć na 3 urządzenia w orange tv go 🙂 mając 3 dekodery multiroom. 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13280
  • 54479
  • 637

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Tak


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 756
  • 2571
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13 Bardzo się cieszę 🙂 i Dziękuje Ci za pomoc. 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13280
  • 54479
  • 637

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Proszę bardzo, choć droga kamienista i usłana błędami i wypaczeniami informacji...ale efekt końcowy jak widzę pozytywny. Czasem nie dziwię się ludziom narzekającym na infolinię, że co konsultant, to inna informacja. My wiemy o co pytamy i robimy to dość konkretnie, ale jak widać czasem trafi się bubel informacyjny...Czasem jednak uda się go wyprostować


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 756
  • 2571
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13 Każdy człowiek ma prawo do błędu bo nie jest robotem 🙂 czy to konsultant czy tu ktoś na forum 🙂  trzeba być wyrozumiałym 🙂 I docenić starania że Ci chce pomóc 🙂 i poświęca Ci czas mimo innych obowiązków. 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13280
  • 54479
  • 637

Multiroom i orange tv go

@Januszbba W sumie po to się tu spotykamy, aby pomagać innym i rozwiewać wątpliwości zasiane poprzez inne źródła informacji...A cieszy to, że się przydajemy...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 756
  • 2571
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13  jesteście dlatego wspaniali 🙂 i super że jestem w Orange. 🙂