Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam dostepne kanały spoza oferty przy nowo zamówionej ofercie

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Mam dostepne kanały spoza oferty przy nowo zamówionej ofercie

Posty wydzielone z tematu "Otwarte pasma dla klientów Orange TV " - moderator Wojciech.

 

Nie wiem czy to jakieś promo czy błąd w uprawnieniach, bo telewizję i w ogóle Orange Love mam od wczoraj.

Dziś zauważyłem, że świeci mi pakiet Cinemax i pakiet programów Filmbox, których nie mam w pakiecie Premium.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Mam dostepne kanały spoza oferty przy nowo zamówionej ofercie

@tjw1978  a hustler masz? czy reszte kanałów z pakietu fan (pomijajac motowizja)? i nie wiem co to za kanał adventure? co to za pakiet czy kategoria?

wracajac do motowizja, to powinnien ten kanal dzialac ale ze wczoraj byla aktywacja to moze wskoczy jutro albo dzis jeszcze

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@tjw1978  przez pierwszy miesiac masz wszystkie programy oprocz Canal+, po miesiacu zostaja wylaczone pakiety ktorych nie zamawiałes i zostajesz z tym na co podpisales umowe


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@tjw1978  masz aktywne to ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Mam dostepne kanały spoza oferty przy nowo zamówionej ofercie

Tak, mam - umowa aktywowana wczoraj i wygląda na to, że jest tak, jak pisze @PARANOJA, niemniej nie wszystkie, bo np. nie mam Motowizji czy Adventure. Do pakietu Premium włączone mam wyłącznie Cinemaxy i Filmboxy.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Mam dostepne kanały spoza oferty przy nowo zamówionej ofercie

@tjw1978  a hustler masz? czy reszte kanałów z pakietu fan (pomijajac motowizja)? i nie wiem co to za kanał adventure? co to za pakiet czy kategoria?

wracajac do motowizja, to powinnien ten kanal dzialac ale ze wczoraj byla aktywacja to moze wskoczy jutro albo dzis jeszcze


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Mam dostepne kanały spoza oferty przy nowo zamówionej ofercie

Zatem tak, potwierdzam, że są uruchomione wszystkie pakiety dodatkowe, które są dostępne do OL Premium (Cinemax, Filmbox, Fun). I pewnie tak jak piszesz, po miesiącu znikną.

 

Co do Adventure, to jeden z programów dostępnych z pakietu Extra od nc+, jest dostępny na liście i w nc+ występował z Motowizją i tak mi się skojarzył w pakiecie, bo oba dostarcza firma Michał Winnicki Entertainment.