Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

Anonim

Nie dotyczy

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

@Henryk12  jak bym miał, tyle problemów z tą telewizją od Canal +, to bym to nie oglądał i nie płacił, wszelkie problemy z dekoderem Canal+ poruszaj na ich forum czy FB, co ma Orange do tego sprzętu... 😐


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

To było wiadome już od samego początku przekazania usług satelitarnych z Orange do Canal +, że jak klient w Orange podpisze umowę na usługi TV SAT, to problemy będą kierowane do Orange, a nie do operatora, który daną platformę obsługuje. Takie sytuacje będą nagminnie się powtarzały.

Anonim

Nie dotyczy

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

Moim zdaniem ogólnie coś nie do końca pykło przy tych zmianach. Wiadomo powód takiej zmiany to tajemnica firmy chodź mnie zastanawia skąd taka decyzja. Ogólnie już nie od jednej osoby słyszałam o problemach związanych z tą nową opcją. Teraz ta aktualizacja też niektórym mocno namieszała.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

Drobne zmiany. Dodanie na pozycjach:

43 Food Network HD
44 Discovery Life HD

Usunięcie:
62 TVS HD, jest dalej na 886.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

@Wojciech,

te kanały nie ma, na te numery w usługa satelitarna DTH Orange z Canal+ na dekoder 4K ULTRABOX+ i są na całkiem innej pozycji:

Food Network HD----numer 142,
Discovery Life HD----numer 146,

TVS----------------numer 87.

 

Na 43 jest TVN 24 BIS HD, na 44 jest Polsat News HD, na 62 jest Comedy Central HD, a kanału 886 nie ma wcale.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

@Henryk12 lista kanałów która jest w tym temacie jest listą kanałów dla usługi satelitarnej od Orange, nie od Canal+. Ta lista jest dla dekoderów od Orange takich jak WH80, Sagemcom UHD 88, które są podłączone do satelity.

 

Dla Klientów mających już nową usługę satelitarną od Canal+ i posiadających dekodery od Canal+ (TVBOX+ i 4K UltraBOX+) lista jest tutaj: https://pl.canalplus.com/wszystkie-kanaly


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

Dobrze, ale ja tej stara oferta nie mam i temu zdziwiłem ,że nie ma te kanały jak napisane.

I aktualna oferta i lista kanałów satelitarna powinna być ta nowa co ja napisałem. A tamta albo wycofana albo pod IPTV podpięte. Bo dekodery te wymienione są też w usługa kablowa chyba WHD-80 , Sagemcom.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

Są osoby które jeszcze korzystają z tej usługi, a IPTV ma różniący się układ kanałów. Dlatego do póki ktoś jeszcze korzysta z tej usługi to temat zostanie. Natomiast na samej górze w pierwszym wpisie jest odnośnik do listy kanałów dla tych co mają już usługę od Canal+.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

Tak, ale tam na tej liście też z Canal+ są też błędy i tego też nikt nie poprawia,

brak pakietu MULTI MAN PACK całego z Canal+, nie dokupisz, nie masz prawa, trzeba iść z tym oddzielnie do Canal+ i tam brać umowa, usługa, bo w Orange nie ma możliwość,

brak kanały HISTORY HD na 83,  brak HISTORY 2 HD na 84, ADVENTURE HD  na 210, SPORTKLUB HD na 121, FIGHBOX HD na 124, nie ma w żaden pakiet, też nie dokupisz i nie działa.

Z pakietu FUN z IPTV brakuje w ogóle kanały nie dokupisz i nie ma w żaden pakiet też.....

Jest tylko MOTOWIZJA HD na 120 w pakiecie EXTRA+.

Ten NETFLIX na kanale 222, po co tam? To kanał satelitarny?  Ta strefa abonenta canaleeee na kanale 28 , po co, jak usługa brana w salon Orange i Orange to obsługuje, też to kanał satelitarny?

Jest przecież tam w aplikacje i jest to aplikacja ten Netflix, a nie kanał. A brakuje w ogóle całkowicie CANAL+ONLINE na dekoder 4K ULTRABOX+ i nie ma w aplikacje tam, ani nigdzie.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Lista kanałów Orange telewizja satelitarna

To że nie ma niektórych kanałów w Orange nie oznacza tego że są błędy na stronie. Nie musisz z tej listy korzystać jeżeli nie chcesz. To tylko ułatwienie, a nie pozycje gwarantowane umową, do których musisz mieć dostęp. Dostęp masz do tego co masz napisane w umowie. Może ta odpowiedź nie wyczerpuje Twojej wypowiedzi i rozumiem że możesz być z niej niezadowolony, ale takie są realia i taka jest decyzja biznesowa.