Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista kanałów (IPTV, Samsung ICU 100)

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Lista kanałów (IPTV, Samsung ICU 100)

Rozumiem, że zawsze widzę listę wszystkich kanałów jakie są w ofercie orange. Zarówno przełączając kanały, jak i w programie. Jak najbardziej motywuje to do zakupu wyższego pakietu 😛

Jednak meeega wkurza mnie, że na tej liście i w programie TV nie ma innego koloru lub choćby małej ikonki na programach, które nie są dla mnie dostępne. Nie znam jeszcze swoich kanałów, więc ta sytuacja dużo bardziej mnie irytuje niż motywuje do rozszerzenia pakietu.

Można by było jeszcze przyczepić się do kilku UXowych zagadnień, ale ogólnie jest całkiem nieźle.

Czy macie na o jakiś sposób? Może jednak jest jakieś ustawienie, którego nie odkryłem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Lista kanałów (IPTV, Samsung ICU 100)

Jedyne, co da się zrobić, to oznaczyć te kanały, które masz, jako "ulubione", a potem na pilocie wybierać przycisk "ulubione" (gwiazdka) - i wybierać tylko z tych kanałów.

 

Inna metoda (choć bardziej up…dliwa) to zapisać sobie na kartce numery kanałów, które są w Twojej ofercie - i wstukiwać konkretne numery…

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Lista kanałów (IPTV, Samsung ICU 100)

Jedyne, co da się zrobić, to oznaczyć te kanały, które masz, jako "ulubione", a potem na pilocie wybierać przycisk "ulubione" (gwiazdka) - i wybierać tylko z tych kanałów.

 

Inna metoda (choć bardziej up…dliwa) to zapisać sobie na kartce numery kanałów, które są w Twojej ofercie - i wstukiwać konkretne numery…


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Lista kanałów (IPTV, Samsung ICU 100)

Co trzeba zrobić ,aby ustawić kanały ulubione w swojej konfiguracji numerycznej. Nigdzie nie ma takiej obcji.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 9
  • 2

Lista kanałów (IPTV, Samsung ICU 100)

dodawaj konkretny program do ulubionych w kolejnosci  ktora Ci odpowiada.

odpowiadam w ten sposob bo tak zrozumialem pytanie 😉

Anonim

Nie dotyczy

Lista kanałów (IPTV, Samsung ICU 100)

Tak było w starych dekoderach (jak na video) a tutaj masz instrukcję do swojego dekodera (kliknij tutaj).