Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konflikt kanału Promo TV z tzw. bałaganem na tym kanale

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Konflikt kanału Promo TV z tzw. bałaganem na tym kanale

Przez ostatni miesiąc obserwowałem waszą stację na pozycji 999 i zauważyłem ogromny bałagan.

Ten bałagan jest związany z zawartością stacji tv i tak:

1.Brakuje informacji o Pakiecie FilmBox który został odkodowany jakiś czas temu.

2.Od lutego ciągle jest informacja o stacji TVR która została zastąpiona kanałem Home TV

3.BEZKARNIE powtarzam BEZKARNIE usunęliście stację Polsat 2 z ogólnego a powinna być obok Polsatu i TTV, A Tele 5 w tym samym rządzie co TV Regio.

i 4.Chciałbym też aby wasza oferta w grudniu została powiększona o takie stacje jak TeenNick, Novela TV, Water Planet, Bollywood HD, Novelas+, Dizi i StudioMed TV bo ja uważam że mało jest stacji które nie mają większego zasięgu.

 

Proszę zróbcie tak żeby nowe kanały w ofercie Orange TV się pojawiły i żeby naprawione zostały błędy na kanale Promo TV na pozycji 999.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Konflikt kanału Promo TV z tzw. bałaganem na tym kanale

@nnsq9053W9  o bałaganie zapewne inżynieria wie... Już nie raz o tym wspominaliśmy. Co zaś tyczy nowych kanałów wedle pobożnych życzeń, to wszystko rozbija się jak zwykle o koszty licencji, wprowadzenia na platformę i to z dobrego źródła... Darmo ( no prawie) to tylko my mamymamy, a nie operator.. 

To mówiłem ja-przeciętny użytkownik usługi neostrada.. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Konflikt kanału Promo TV z tzw. bałaganem na tym kanale

No i to są prawdziwe problemy. Ni ma polsatu 2, a mioł być. 😃


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Konflikt kanału Promo TV z tzw. bałaganem na tym kanale

@nnsq9053W9  o bałaganie zapewne inżynieria wie... Już nie raz o tym wspominaliśmy. Co zaś tyczy nowych kanałów wedle pobożnych życzeń, to wszystko rozbija się jak zwykle o koszty licencji, wprowadzenia na platformę i to z dobrego źródła... Darmo ( no prawie) to tylko my mamymamy, a nie operator.. 

To mówiłem ja-przeciętny użytkownik usługi neostrada.. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Konflikt kanału Promo TV z tzw. bałaganem na tym kanale

@nnsq9053W9  więc co do bałaganu na kanale Promo TV to było już wiele na ten temat, o czym już wspomniał kolega @agat13 , co do nowych kanałów to daj temat w "Pomysłach", a co do reszty to nie jesteśmy (jako forum) nadawcami, a w takiej formie piszesz jak byśmy nimi byli i odpowiadali za to jakie treści są nadawane, bądź nie...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Konflikt kanału Promo TV z tzw. bałaganem na tym kanale

W Promo TV Zmieniono muzykę i dodano nowe stacje w pakiety Orange TV 

 

Pozdrawiam WAS 🙂