Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja Acces Pinta Netis 2780


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Konfiguracja Acces Pinta Netis 2780

Witam pomoże mi ktoś w konfiguracji AC Netis 2780 tak aby łaczył się z dekodera 4k premium

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Konfiguracja Acces Pinta Netis 2780

@Rajmund8 trudna sprawa i małe prawdopodobieństwo uruchomienia usługi IPTV na routerze innym niż dedykowany od Orange.

Kilka prób juź było na NO, zakończone niepowodzeniem.

 

Teoretycznie się da, w praktyce nikomu nie wychodzi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Konfiguracja Acces Pinta Netis 2780

Dzięki za odpowiedz czyli najprościej wziąć od Orange ich Wi-Fi Extender Plus żeby poprawić zasięg wi fi i nie bawić się z żadne AC


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Konfiguracja Acces Pinta Netis 2780

@Rajmund8 dokładnie, a jeszcze lepiej, jak podłączysz dekoder po kabelku. Wtedy będzie najstabilniejsze połączenie i bezproblemowe oglądanie IPTV.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Konfiguracja Acces Pinta Netis 2780

No wiem że to by było najlepsze rozanielanie ale nie mam za bardzo jak bo modem mam piętro niżej niż tv a nie przewidziałem tego i nie pościłem wcześniej kabli a teraz nie będę kuł w ścianach. Chyba że masz inne rozwiązania które możesz polecić?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Konfiguracja Acces Pinta Netis 2780

@Rajmund8 jeżeli masz tą samą fazę w gniazdkach między piętrami, to można skorzystać z powerline. Inaczej już tylko WiFi Extender. Jak nie duże odległości, to będzie dobrze pracowało.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Konfiguracja Acces Pinta Netis 2780

Około 3-4m klatka chodowa otwarta nie zabudowana

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja Acces Pinta Netis 2780

@Rajmund8  jedynie Smart wi fi box (od Orange) przepchnie ci usługi Orange TV,  inny wzmacniacz wi fi raczej nie, trzeba by testować te wzmacniacze wi fi, bez problemów jest kabel LAN i i można bez kucia ścian się obejść, robiłem to u siebie w domu i nie tylko.