Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsatu

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Kanały Polsatu

Witam wszystkich.
Posiadam IPTV Orange pakiet podstawowy.
W którym pakiecie dostępne są kanały Polsatu: Polsat HD, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD ?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Kanały Polsatu

U mnie w pakiecie extra+  IPTV po kablu są dostępne te kanały Polsat Play HD i Polsat Cafe HD

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kanały Polsatu

@gmarek

 

jakie kanały są w oferowanych pakietach sprawdzisz na stronie.

 

Wykaz w pliku pdf  obejrzysz/pobierzesz ze strony.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Kanały Polsatu

Na tych listach nie ma kanałów Polsatu, natomiast w dekoderze są na liście oraz w podglądach (mozaice) na kanale "0". Stąd moje pytanie, kto ogląda te kanały w IPTV - w jakim pakiecie ? (Polsat Play HD i Polsat Cafe HD)

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Kanały Polsatu

...w wykazie kanałów na "0" wyświetlają się wszystkie miniaturki...to taki chwyt marketingowy, na podpuchę, żebyś zobaczył co można oglądać. Co do braku pakietu "polsatu", nie mam bladego pojęcia, dlaczego nie są zamieszczone w info ofercie "Orange". Nie ukrywam że nie robi mi to różnicy, ponieważ nie korzystam z polsatu, ze względu na ich politykę finansową, dotyczącą dodatkowych opłat w pay per view. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kanały Polsatu

@gmarek  osobiście korzystam z telewizji Orange tzw. kablowej, ale nie szukałem ani nie zastanawiałem się nad tymi kanałami, o które pytasz, bo ich nie chcę oglądać. Przypuszczam, że to co jest wyświetlane w wykazie kanałów, to o czym pisze @mabud73, to wszystkie kanały jakie udostępnia Orange, w tym dostępne jedynie w technologii satelitarnej.

 

Update: wykaz kanałów Orange TV w technolgii satelitarnej masz tu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Kanały Polsatu

Ciekawe, że odpisują tylko ci, którzy albo nie wiedzą albo nie są zainteresowani kanałami Polsatu w Orange IPTV. 🙂
Może doczekam się aż napisze ktoś kto te kanały odbiera, a jeśli nie, to będzie oznaczało, że faktycznie nie ma ich w ofercie mimo obecności na liście w dekoderze IPTV.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kanały Polsatu


gmarek napisał(-a):
Ciekawe, że odpisują tylko ci, którzy albo nie wiedzą albo nie są zainteresowani kanałami Polsatu w Orange IPTV. 🙂
Może doczekam się aż napisze ktoś kto te kanały odbiera, a jeśli nie, to będzie oznaczało, że faktycznie nie ma ich w ofercie mimo obecności na liście w dekoderze IPTV.

@gmarek  nie obraź się, ale co innego to co według oferty, umowy  - jest w danym pakiecie, a co innego to co w ogóle jest oferowane przez dostawcę i na to jakie są aktualne zestawienia pakietów zalinkowałem Ci oficjalne dokumenty Orange - spójrz na daty jeśli mnie pamięć nie myli są dość świeże. Jeszcze raz przywołam opinię @mabud73, że przegląd kanałów dostępny na kanale  "0" to taka informacja powiedzmy marketingowa. Jeżeli przejrzysz wszystkie to znajdziesz tam też takie, które są oferowane zupełnie poza "zestawami" pakiet optymalny, czy maksymalny"  np.  takie tylko dla dorosłych.

 

Reasumując, jeśli danego kanału nie ma na wykazie programów oferowanych w technologii IPTV (czyli kablowej) to ich aktualnie nie ma i tyle. Nie chwytaj się tej części komentarza, że ja czy kolega, nie jesteśmy nimi zainteresowani.

 

Update: zerknąłem do wykazu kanałów z technologii satelitarnej... tam w części ostatniej  są te kanały Polsatu o które pytasz.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Kanały Polsatu

OK.
Ja rozumiem to tak: Skoro mam na liście kanałów (nie tylko w mozaice) w dekoderze jakieś programy to chyba logiczne jest, że opłacając jakiś droższy pakiet mogę je oglądać. No i interesuje mnie właśnie w jakim pakiecie IPTV mógłbym oglądać kanały Polsatu, które mam na liście w dekoderze.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Kanały Polsatu


gmarek napisał(-a):
OK.
Ja rozumiem to tak: Skoro mam na liście kanałów (nie tylko w mozaice) w dekoderze jakieś programy to chyba logiczne jest, że opłacając jakiś droższy pakiet mogę je oglądać. No i interesuje mnie właśnie w jakim pakiecie IPTV mógłbym oglądać kanały Polsatu, które mam na liście w dekoderze.

...i bardzo dobrze to rozumiesz @gmarek. Jak podaje operator, na stronie kanału który ma "zabukowane" miejsce w dekoderze, jeśli jesteś zainteresowany odbiorem danego kanału, możesz zamówić pakiet z nim pod (w tym wypadku Polsat HD, a co za tym idzie pewnie cały pakiet polsatu) numerem 801 234 567. 

 

@edit ...w ofercie przeznaczonej dla mnie, nie widzę oferty poszerzonej polsatu. Widocznie istnieje opcja poza ofertą, ale mogę się mylić. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kanały Polsatu

@gmarek, jeżeli ja w dekodeerze wybiorę kanał, którego nie mam w pakiecie, to pojawia mi się informacja żebym zamówił, z podanym numerem telefonu... Wracając jednak do aktualnych wykazów kanałów w zestawach IPTV, to, co prawda pobieżnie przejrzałem, ale chyba nie znalazłem tam z Polsatowych, poza "podstawowym" tylko CI Polsat - dostępny w pakietach "bogaty" i "maksymalny"