Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakość Canal+

Anonim

Nie dotyczy

Jakość Canal+


@radzion19napisał(-a)

Na satelicie Canalplus jest w bardzo dobrej jakości.


Tak jest jak pogoda jest dobra, transponder bardzo kiepski, chyba celowo wybrany bo taniej wychodzi dzierżawa, najlepiej Canal+  wypada z sieci naziemnej 😎

Anonim

Nie dotyczy

Jakość Canal+

Najlepiej C+ wypada na C+4K.

Na jakość z satelity też nie narzekam.

😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 5
  • 0

Jakość Canal+

Przy dobrze ustawionej antenie, zaniki się nie zdarzają no chyba że jest jakaś nawałnica, ale to zdarza się może raz na rok i to na chwilę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Jakość Canal+

Dobrze ustawiona antena + wielkość anteny, przynajmniej 80 cm. Poniżej też się da odbierać, ale jest brak zapasu sygnału na zakłócenia atmosferyczne i często się zdarza, że nawet przy niewielkim deszczu już sygnał zaniknie. Pierwsze znikają TVN-y ze względu na bardzo słaby transponder, z którego są nadawane. 

Przy bardzo dobrze ustawionej antenie sat brak odbioru będzie, jak przejdzie bardzo duży opad deszczu, burza nawałnica, lub po prostu spadnie śnieg, który może osadzić się na konwerterze.

W sporadycznych sytuacjach spotkałem się, jak z dachu w zimie kapała woda na antenę sat. Zamarzając na czaszy spowodowała brak możliwości odbioru. Wystarczyła suszarka do włosów, aby roztopić lud i odbiór powrócił Emotikon: Mrugający


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 5
  • 0

Jakość Canal+

Tak jak już pisałem nie ma żadnych problemów z odbiorem, a jeżeli ktoś ma to znaczy że antena jest źle ustawiona, ja przy antenie 80 nie mam żadnych problemów od lat.

Anonim

Nie dotyczy

Jakość Canal+

Gdy abonowałem Orange IPTV to paczka C+ wyróżniała się świetną jakością.Porównujac do np. HBO.

Niestety jakość UHD była i jest do tej pory niedostępna.

Polecam z HDR to bardzo dobrze wygląda.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Jakość Canal+


@ketrasaArturnapisał(-a)

Dobrze ustawiona antena + wielkość anteny, przynajmniej 80 cm. Poniżej też się da odbierać, ale jest brak zapasu sygnału na zakłócenia atmosferyczne i często się zdarza, że nawet przy niewielkim deszczu już sygnał zaniknie. Pierwsze znikają TVN-y ze względu na bardzo słaby transponder, z którego są nadawane. 

Przy bardzo dobrze ustawionej antenie sat brak odbioru będzie, jak przejdzie bardzo duży opad deszczu, burza nawałnica, lub po prostu spadnie śnieg, który może osadzić się na konwerterze.

W sporadycznych sytuacjach spotkałem się, jak z dachu w zimie kapała woda na antenę sat. Zamarzając na czaszy spowodowała brak możliwości odbioru. Wystarczyła suszarka do włosów, aby roztopić lud i odbiór powrócił Emotikon: Mrugający


Raz w życiu byłem posiadaczem „talerza” i nigdy więcej. Nie ogarniam jak można decydować się na to, no chyba że jak ja wtedy byłem bez wyboru.

niezapomne jak dźwig na okolicznej budowie kiedy się  przemieszczał i sygnał zanikał, a kazdy opad powodował problemy z odbiorem. Cyrki z oczyszczaniem anteny, konwertera, i ja wtedy zielony w temacie. Była to chyba 60 antena, czasy wejścia platformy n. Wtedy samej n. Aaaa i to durszlak model, wtedy nie wiedzialem że to najgorsze co mogło być do tej technologii odbierania. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Jakość Canal+

@Tob założeniem tej anteny było, że wiatr nie będzie miał wpływu na czaszę. Okazało się to pomyłką, bo słabe transpondery i sito z anteny, to była porażka. Do kanałów SD jeszcze jak Cię mogę, ale HD to już działały na marginesie. Czasami nie ma możliwości oglądania TV, więc spora część ludzi jest tylko na taki odbiór skazana. Sygnał satelitarny prawie ma wszędzie pokrycie, chyba że jest zasłonięty drzewami, budynkami itp.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Jakość Canal+


@Tobnapisał(-a)

Raz w życiu byłem posiadaczem „talerza” i nigdy więcej. Nie ogarniam jak można decydować się na to, no chyba że jak ja wtedy byłem bez wyboru.

niezapomne jak dźwig na okolicznej budowie kiedy się  przemieszczał i sygnał zanikał, a kazdy opad powodował problemy z odbiorem. Cyrki z oczyszczaniem anteny, konwertera, i ja wtedy zielony w temacie. Była to chyba 60 antena, czasy wejścia platformy n. Wtedy samej n. Aaaa i to durszlak model, wtedy nie wiedzialem że to najgorsze co mogło być do tej technologii odbierania. 


Jak ten dźwig ci zakłócał?!

Przez 10 lat miałem talerz 70 (Corab) i było dobrze, dopóki nie weszły programy HD. Wtedy okazało się, że przy słonecznych(!) dniach antena się odkształca i bywają problemy z niektórymi transponderami. 3 lata temu zmieniłem na 80 i znowu wszystko OK. U mnie zresztą tylko tak, innych możliwości nie mam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Jakość Canal+

@bluesmanniak tak, może być, że dźwig będzie zakłócał. Wystarczy małą gałązka nad anteną i już będą problemy z odbiorem. Po kilku latach czasze anteny sat się odkształcają. W ciągu roku anteny mają duże zmiany temperatur od -20 przy mroźniej zimie, do +80 jak jest upalny dzień letni i słońce prosto na antenę świeci.