Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100

@ryba168  ależ mówi, nawet tu na forum w tym wątku jest napisane i filmik do tego https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Pozosta%C5%82e-urz%C4%85dzenia/Zatrzymywanie-i-przewijanie-pro... .


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 557
  • 1766
  • 2

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100

Ja pytałem od 2019 o to i tylko Multinagrywarka o dysku ani słowa 😞

 

na czacie też nic

 

dopiero w wpisałem na youtube i wyskoczyło 🙂 Orange jak nagrywać kanały 🙂 takie hasło wbiłem 🙂 

 

Ps.: Gdzieś czytałem w necie że Orange pracuje nad nową strategią na kolejne lata ciekawą mnie sprawy ceny i pewno będzie to samo co każdy inflacja musimy to zrobić 😞

________________
* Scalenie postów – moderator Kinga


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 557
  • 1766
  • 2

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100

Zostawię 500 Gb w dekoderze 2 TB biorę na dane z komputera 🙂 500 gb wystarczy bo nagrania mało zużywają miejsca na nim 🙂 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100

@ryba168  racja, skoro nie przechowujesz całej biblioteki nagrań programów i filmów to 500 GB jak najbardziej wystarczy do dekodera.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22027
  • 179

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100


@slav72: ...skoro nie przechowujesz całej biblioteki nagrań programów i filmów ...

Na ekranie TV widać tylko osiem pozycji. Nie da się w żaden rozsądny sposób zarządzać biblioteką większą niż kilka sztuk. Format wyświetlania jest jeden i niezmienny, pozycje są reprezentowane przez ogromne kafelki. Nie da się ich nawet posortować wg. kanałów, nie da się tworzyć folderów, w zasadzie jedynie co można powiedzieć o tym pozytywnego to to że da się nagrywać i odtwarzać.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100

@j131  to tylko wskazuje na to że soft dekodera jest delikatnie mówiąc niedorobiony.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22027
  • 179

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100

@slav72Taa... to jest... zaraz jak to było... A! Eufemizm!

 

PS. Systematycznie kolekcjonuję ciekawostki tego softu, będę publikował w miarę możliwości. Może się komuś przyda.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 557
  • 1766
  • 2

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100

Nawet sprzedawca z którym aneksowałem umowę i pytałem czy będzie nagrywanie na każdym kanale nie wspomniał o dysku itd tylko Multinagrywarka i nie ma możliwości nagrywania na każdej stacji TV tak samo kazał mi podać nr do kontaktu podałem domowy a o kodzie sms zamiast dowodu ani mru mru i kurier był na mnie zły 🙂 

 

Wniosek : Musicie informować wszystkich dokładnie ludzie są różni usługi nie kupują tylko biegli we wszystkim Ludzie młodzi którzy urodzili się z telefonem przy ręce 

 

Pozdrawiam Was 🙂  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 118
  • 421
  • 0

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100

Jak szybko zapełnia się dysk o pojemności 500 GB? Chcę kupić SSD, żeby nie przepłacać, o pojemności 480 - 512 GB.

Teraz mam 1 TB talerzowy i zastanawiam się, czy nie zrobię sobie "kuku", bo okaże się, że 500 GB to nieco mało...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jaki dysk maksymalnie obsłuży ICU 100

@mrosi73  łatwo obliczyć:

- godzina nagrania materiału HD to 3,6 GB

- godzina nagrania materiału FHD to 7,8 GB

- godzina nagrania materiału 4K to 22,5 GB