Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 387
  • 1592
  • 3

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?

Na koncie mój orange tam nie ma opcji zeby wyłączyć tylko info że włączone i 4,98 zl przynajmniej u mnie, ale sam skorzystam z wyłączenia tej usługi bo odkąd mam ani razu z tego nie skorzystałem tylko normalnie na tv na innych urzadzeniach nigdy. Wypróbuję opcje z logowaniem się na stronie orange go tak jak pisze @piotrek1511  jak nie przejdzie to wtedy kontakt. Dziwne że piszą, że za darmo można przynajmniej z pozycji dekodera takie info wyświetla jak się wejdzie w tą  usługę a tu prawie 5 zł niby to nic ale rocznie to już inna kwota

Już skorzystałem szybko i łatwo poszło przez stronę https://tvgo.orange.pl/ i w ustawieniach info, że będzie 23 października zrobione i w każdej chwili włączyć.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6103
  • 24951
  • 210

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?


@Luki555napisał(-a)

U mnie na koncie po przejściu do zakładki "pakiety i usługi" i po wybraniu z listy rozwijanej "usługa tv" podaje, że usługa Orange TV Go 4,98 zł, więc nie do końca jest darmowa.


Nie pisałem że jest darmowa dla wszystkich. Konkretnie, zgodnie z aktualną na dziś informacją na stronie operatora, wygląda to tak:

 

Orange TV Go otrzymasz bezpłatnie w ramach pakietów Orange Love Extra, Orange Love Standard zakupionym po 26.07.2021 r., Internet domowy z TV zakupionym po 26.07.2021 r., oraz z Telewizją mobilną (orange.pl/telewizjamobilna). Pozostali zapłacą 4,99 zł/mies.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 387
  • 1592
  • 3

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?

 No to trochę dziwne jeżeli to dobrze rozumiem według dat, które są podane w tej informacji powinienem mieć za darmo a płaciłem. Umowa podpisałem wrzesień 2022 czyli po tej dacie. Ale wyłączyłem już i tak nie korzystałem z tego tylko na tv tradycyjnie.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6103
  • 24951
  • 210

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?

@Luki555 

Reklamuj. Miałem podobnie z multinagrywarką, reklamowałem i dostałem kasę spowrotem. Ważne jest to co masz w umowie, nie to co system nalicza. System czasem się myli.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 387
  • 1592
  • 3

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?

@j131 mógłbyś podać linka gdzie znajduje się to info, które podałeś we wczesniejszym poście. Oczywiście że będę się kontaktowal w tej kwestii tylko już w poniedziałek jeszcze przejrzę umowę co tam pisze na ten temat.


 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 695
  • 18

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?

Pytanie czy faktycznie masz taką kwotę na fakturze? Ja również mam 4,98 w MO, ale zgodnie z promocją, o której napisał @j131 nie mam za to opłat na FV.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 387
  • 1592
  • 3

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?

@marcin0216 dlatego napisałem że sprawdzę jeszcze umowę co tam mi pisze a i przy okazji wcześniejsze faktury przeanalizuje czy podana jest opłata za tą usługę. Jak będzie to w poniedziałek będę się kontaktował. Jeżeli nie będzie to może tak być jak piszesz, że na MO jest taki bałagan i mi pokazuje że płacę a na fakturze może tego nie będzie.

To jest temat też żeby zgłosić gdzie trzeba i  żeby taka informacja nie widniała w MO skoro nie płaci się to powinno być 0,00 zł przy tej usłudze a co innego jest podawane przez system po zalogowaniu sie do konta, nie powinno tak być.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2243
  • 8418
  • 33

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?

tyle dymu o pięć złotych


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 387
  • 1592
  • 3

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?

Za cały rok to wychodzi już konkretna kwota jakby zliczyć każdy miesiąc. Jakby to była jednorazowa opłata to można by było mówić tyle dymu o nic.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2243
  • 8418
  • 33

Jak wyłączyć usługę Orange TV Go ?

można uzbierać na lusterko boczne, a w dwa lata nawet na dwa.