Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak na chwilę popsuć TV

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 194
  • 0

Jak na chwilę popsuć TV

Da się jakoś "czasowo popsuć" działanie TV? Bo Moja nałogowo ogląda w niedzielę "Rolnika"... Wykańcza mnie tym. Ale chodzi mi o takie popsucie, żeby nie wiedziała, że ja to ruszałem i myślała, że to przez sieć. No i żeby udało się to łatwo odkręcić bez ingerencji technika. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak na chwilę popsuć TV


@K0steknapisał(-a)

Z tą aplikacją brzmi ciekawie. A jak to to połączyć? Pojawi sie jakiś komunikat na TV jak to rozłączę?

Bo poważnie koledzy, ona nie może się kapnąć. 


@K0stek  pytanie czy to Twoja instalacja, tzn. modem i dekoder? jeżeli tak to ściągasz apkę z GP na telefon wyszuka FunBoxa i instalujesz, później pokaże Ci wszystkie podłączone sprzęty do niego, wybierasz dekoder i zaznaczasz rozłącz, na telewizorze pojawi się komunikat brak sygnału sprawdź połączenie z internetem i to tyle,  później w apce klikasz na modem i oznaczasz połącz, ot i cała filozofia. Drugi pomysł to tak jak radzą koledzy powyżej, dogadaj się z partnerką i wytłumacz że takie programy Cię kompletnie nie interesują - życzę powodzenia 😉😁

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

28 ODPOW. 28

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Jak na chwilę popsuć TV

@K0stek  odłącz kabel od dekodera, wyłącz wifi I gotowe...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak na chwilę popsuć TV

🤣😂😅

@K0stek  ale się uśmiałem 😉 zainstaluj sobie na telefonie apkę Mój FunBox i z jej poziomu odłącz dekoder od modemu, później łatwo zrobisz na odwrót. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Jak na chwilę popsuć TV

Nie napisałeś najważniejszego - jak bardzo Twoja wybranka jest techniczna. 🙂 I mam nadzieję że przewidujesz konsekwencje gdy ten sabotaż zostanie zdemaskowany. 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 194
  • 0

Jak na chwilę popsuć TV

No, skończyła się niedzielna udręka. Jeszcze kazała ze sobą siedzieć i dyskutować na temat kandydatek rolnika... Muszę się przygotować na kolejną niedzielę dobrze.

Wiem jakie konsekwencje będą jak się połapie Moja i temu chcę to zrobić tak, żeby nie wiedziała co i jak. Odłączenie kabli i wifi odpadabo od razu się połapie, bo w miarę ogarnieta jest i wie gdzie kable idą.

Z tą aplikacją brzmi ciekawie. A jak to to połączyć? Pojawi sie jakiś komunikat na TV jak to rozłączę?

Bo poważnie koledzy, ona nie może się kapnąć. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Jak na chwilę popsuć TV

Takie rozwiązanie z "awarią" będzie krótkoterminowe, bo ile niedziel tak zrobisz... i skąd wiesz czy potem nie będziesz nadrabiał zaległości. 😛 

Ja bym Ci polecał rozwiązać tę sprawę na poziomie innym niż techniczny, tak żeby każdy był zadowolony. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 34
  • 0

Jak na chwilę popsuć TV

Nie znam się zbytnio na usługach telewizyjnych, ale @tolek dobrze Ci doradza. Popsucie usługi raz się sprawdzi, a za drugim razem Twoja partnerka połączy fakty. Chyba, że jesteś dobrym aktorem i jakoś idealnie to rozegrasz. Ale czy warto ryzykować?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak na chwilę popsuć TV


@K0steknapisał(-a)

Z tą aplikacją brzmi ciekawie. A jak to to połączyć? Pojawi sie jakiś komunikat na TV jak to rozłączę?

Bo poważnie koledzy, ona nie może się kapnąć. 


@K0stek  pytanie czy to Twoja instalacja, tzn. modem i dekoder? jeżeli tak to ściągasz apkę z GP na telefon wyszuka FunBoxa i instalujesz, później pokaże Ci wszystkie podłączone sprzęty do niego, wybierasz dekoder i zaznaczasz rozłącz, na telewizorze pojawi się komunikat brak sygnału sprawdź połączenie z internetem i to tyle,  później w apce klikasz na modem i oznaczasz połącz, ot i cała filozofia. Drugi pomysł to tak jak radzą koledzy powyżej, dogadaj się z partnerką i wytłumacz że takie programy Cię kompletnie nie interesują - życzę powodzenia 😉😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Jak na chwilę popsuć TV

@K0stek jeżeli dekoder jest połączony przez WiFi, to wystarczy wyłączyć na routerze WiFi 5G. Dekoder straci wtedy distęp do internetu.

Jeżeli połączenie kabelkowe, być może sugestia blokowania w aplikacji Mój FunBox pomoże.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Jak na chwilę popsuć TV

@K0stek  moze powiedz jaki to dekoder i jaka usługa...bo o " lepszą połowę"  nie będziemy pytać...