Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?

Witam, 

Znalazłem ciekawą ofertę na stronie, a mianowicie - telewizja z internetem mobilnym. Jak ona funkcjonuje? Jest to taka sama satelita jak np. nc+? Z tego co się pytałem to telewizja w orange działa tylko wyłącznie z neostradą a tu proszę. Na dodatek konsultant walnął prosto z mostu, że ta oferta to niewypał. Ciekawe dlaczego 🙂

25 ODPOW. 25

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?


toporek napisał(-a):

...Z tego co się pytałem to telewizja w orange działa tylko wyłącznie z neostradą a tu proszę...


... i pewnie dobrze myślałeś. TV w ofercie jest w kofiguracji z neo lub światłowodem. W ofercie widnieje jasno, ze to pakiet TV + internet mobilny, jako dodatkowa usługa. Mam nadzieję że piszemy o tej samej usłudze...

http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004061549,article.html#oferta_menu

Ja bynajmniej tak to odczytuję, choć faktem jest, mało sprecyzowana oferta.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?

No tak. Ale skoro TV działa tylko z neostradą albo światłowodami to przecież 99,90 się płaci za jakiś zwykły pakiet optymalny a tu nie dość, że Comfort+ to HBO no i 150GB w strefie domowej a poza 60GB czyli bardzo dużo. Ciekaw jestem jak to technicznie wygląda, bo przecież nie dadzą mi darmowej neostrady w cenie 😛


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?

Podejrzewam że jeżeli dekoder miałby być wspierany przez internet mobilny, to dane dostępne do jego "zasilenia" będą poza pakietem, podobnie jak TV GO na urządzeniach mobilnych, gdzie dostęp do programów nie obciąża transferu, jeżeli tylko jesteś w zasięgu Orange. Z resztą nie ma ich tak wiele. Dekoder potrzebuje tylko dostępu z sieci do ofert video na życzenie, program TV i ewentualnie aktualizacja dekodera...no i oczywiscie dane z karty dotyczące zezwoleń. Myślę że jutro z rana ktoś z Orange podpowie i wyjaśni na jakiej zasadzie to działa.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?

Jutro (w sumie już dzisiaj) też spróbuję się dowiedzieć czegoś w punkcie 🙂 Bo oferta jest nawet atrakcyjna, biorąc pod uwagę, że samo HBO w pakietach kosztuje ponad 20zł 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?

Zgadza się...i nawet zacząłem zastanawiać się nad zaproponowaniem jej rodzinie, która prosiła mnie o rozeznanie w ofercie internetu mobilnego w rozsądnej cenie do sporadycznego użytku. Nawet pakiet Comfort+ by wystarczył, jeżeli w opcji dołożonej do moich usług, chodzi o samego neta, mieli by ofertę 40Gb za 59,90 z routerem na raty...różnica spora, bo tutaj dochodzi TV. Pożyjemy, zobaczymy. Ranek rozwieje pewnie nasze wątpliwości.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 5
  • 2

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?

http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004061549,article.html#oferta_menu tv nc+ jako telewizja satelitarna świadczona przez nc+ i internet mobilny Orange. Płacisz jeden rachunek swoją drogą na konto nc+

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?

Właśnie teraz zauważyłem, że ten pakiet Comfort+ z 40GB za 69,90 jest również na stronie nc+ więc pewnie tak jak tu przedmówca napisał.

 

e: i to nie jest jakaś wielka promocja jak się okazuje. Pakiet Comfort+ kosztuje 40zł więc na to samo wychodzi. Jedynie te HBO jeśli ktoś jest sympatykiem tych kanałów 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?

@slaskdar2 ...czyli w rozumieniu Twojej sugestii, w ofercie tej nie jest wykorzystany dekoder Orange tylko nc+?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 5
  • 2

Jak działa telewizja z internetem mobilnym?

Jeszcze tu się płaci dzierżawę dekodera jak dobrze pamiętam 7/5zl