Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 312
  • 0

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

Wielkie hity w HBO Max potwierdzone! Kinowe filmy Sony na wyłączność także w Polsce – co zostanie do... - ta sama oferta nie będzie, ale wydaje się że może być i lepsza 😉 Zobaczymy.

 


@tomiznanapisał(-a)

 Ale super, że jest ileś opcji do wyboru i każdy może wybrać coś pod siebie. 


Jak najbardziej. Kiedyś aby mieć dostęp do HBO GO musiałeś mieć umowę u operatora i często za HBO GO dopłacać dodatkowo.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5829
  • 23730
  • 199

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat


@Citi2017napisał(-a)

@j131  W Polsce nie ma HBO MAX 🤷


A napisałem gdzieś że jest? To przepraszam. Uściślę. Wywody moje dotyczą reklamowanego ostatnio zamienienia ciągu znaków "HBO GO" na ciąg znaków "HBO MAX" w nazwach usług z oferty firmy Home Box Office, zarówno na ich portalu internetowym, jak i w pakietach naszego Operatora.

Osobiście nic nie wiem o zawartości tych ofert, ponieważ w tej chwili z nich nie korzystam. Wypowiedziałem się jedynie w kontekście porównania cen poszczególnych ofert, ponieważ uważam że porównywanie cen nieidentycznych ofert nie daje pełnego obrazu. Nie znając zawartości nie podejmuję się dyskusji nad tym który MAX jest bardziej.

Kończąc podkreślę, że dla mnie wzorem "prawdziwości" wszystkich "MAX-ów" i tak pewnie pozostanie Max Bok, zwłaszcza jeśli wreszcie zacznie sensownie odpowiadać na moje pytania o pogodę.😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16126
  • 84

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

@slav72  z miłą chęcią zawsze 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 434
  • 1231
  • 2

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

to nie jest jakas tam zamiana ciagow znakow tylko likwidacja hbo go  i wprowadzenie do polski hbo max.. Kilka postów wyzej byla jeszcze wzmianka ze w hbo go nie ma kanalow tv a to nie prawda sa dostepne 3 kanaly hbo1 hbo2 i hbo3


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

@Emill1  co do ciągu znaków to się z Tobą zgodzę, ale co do tego że w skład HBO GO wchodzą 3 kanały HBO to nie masz racji gdyż HBO GO to osobny "twór" w którym można znaleźć wszystko to co nadawane jest na 3 kanałach HBO i 2 Cinemax oraz produkcje na wyłączność dla HBO GO. Tak samo można wykupić dostęp osobno do 3 kanałów HBO lub do 2 kanałów Cinemax lub do samego HBO GO albo do wszystkich razem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 312
  • 0

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat


@Emill1napisał(-a)

to nie jest jakas tam zamiana ciagow znakow tylko likwidacja hbo go  i wprowadzenie do polski hbo max.. Kilka postów wyzej byla jeszcze wzmianka ze w hbo go nie ma kanalow tv a to nie prawda sa dostepne 3 kanaly hbo1 hbo2 i hbo3


Zgadzam się z Tobą. Na dole strony są dostępne:

nWo_0-1646469716562.png

 

Mi chodziło o to, że w ramach pakietu u operatora masz dostęp do kanałów na dekoderze i w lepszej jakości. Tych kanałów na HBO GO (moim zdaniem) nie da się za bardzo oglądać, bardzo słaba jakość tam jest. Tak żeby uściślić 🙂