Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO Max po węgiersku

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO Max po węgiersku

Otrzymałem wieczorem powiadomienie na smartfona i w aplikacji Twój telefon, a wszystko to umieściłem jakby w rozdzielczości laptopa (dla zobrazowania). Nie znam języka i wogóle dziwne, że aplikację HBO GO w smartfonie mam ustawioną na język ojczysty, a gdy mnie przeniosło do appki, ustawienie było zmienione checkboxem na wspomniany. Na chłopski rozum wygląda mi to na możliwość migracji do HBO Max, ale to gdybanie. Ilość operatorów tam zamieszczonych była dużo większa, lecz bardziej interesuje mnie ta informacja. Kto rozkmini co to?HBO Max.jpg

 

 

________________________

*Temat przeniesiony z działu "Orange Flex" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

HBO Max po węgiersku

@bronzub  już wiem o co kaman, HBO Central Europe ma siedzibę w Budapeszcie i stamtąd poszło omyłkowo info na całą Europę po "ichnemu", ot taka pomyłka z ich strony.

Co do samej apki spróbuj ją przeinstalować, choć to trochę dziwne, u mnie wiadomość była po węgiersku ale apka nadal hula po naszemu 🤔

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

HBO Max po węgiersku

@bronzub  dostałem taką samą wiadomość (też po węgiersku, nie wiedzieć czemu), w skrócie chodzi o to że apka pod tą postacią (HBO GO) działać będzie do 7 marca, po tej dacie wiadomo - HBO MAX (całkiem nowa apka do pobrania z GP czy AS, zaś logowanie danymi ze starej apki)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO Max po węgiersku

@slav72 , mnie też to dziwi, bo smartfon z Flexem po polsku, a "gadają" ze mną po ichniemu. Najgorsze jest to, że będę musiał odinstalować appkę, ponieważ nijak nie ma możliwości zmiany języka. Proces logowania jest po węgiersku.

Anonim

Nie dotyczy

HBO Max po węgiersku

@bronzub  ciekawie się u was zapowiada... Uczcie się węgierskiego 😄

Ja tam z przeglądarki skorzystam po 8Marca.... Chwilowo konto HBO mam w uśpieniu 😁

HBO MAX1.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

HBO Max po węgiersku

@bronzub  już wiem o co kaman, HBO Central Europe ma siedzibę w Budapeszcie i stamtąd poszło omyłkowo info na całą Europę po "ichnemu", ot taka pomyłka z ich strony.

Co do samej apki spróbuj ją przeinstalować, choć to trochę dziwne, u mnie wiadomość była po węgiersku ale apka nadal hula po naszemu 🤔

Anonim

Nie dotyczy

HBO Max po węgiersku

@slav72  toś szybko rozgryzł... Zagadkę 😃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO Max po węgiersku

@slav72 , za to dostało się developerowi i jedna gwiazdka ich nie nastroi pozytywnie, a wkurzy na hbo maxa😂 @Anonim , zdrajców, hosztaplerów i hipokrytów nie popieram, więc nauka języka odpada.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

HBO Max po węgiersku

W związku z HBO MAX dziś dostałem maila

slav72_0-1646169998012.png

slav72_1-1646170075848.png

Anonim

Nie dotyczy

HBO Max po węgiersku

@bronzub  ja tam odmienne zdanie o węgierskiej narodowości, ale nie politycznie, szanuję jednak twoje zdanie 😉

Języka nie łapię wcale, choć powinno się znać języki sąsiadów, choćby podstawy 😉

Aplikację HBO Max nie będę instalować, bo nie mam na czym, telefon do oglądania filmów się nie nadaje, wolę na Laptopie oglądać 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO Max po węgiersku

@Anonim , jest możliwość ze smartfona bezpośrednio przejść na ekran tv, więc to tylko zabawa i eksperymentowanie możliwościami. A zamiast języka, gesty i mimika czasami więcej znaczy niż same słowa. Appka odinstalowana i jutro zajmę się resztą😊