Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 425
  • 0

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?

Czy ktoś - coś...?

HBO MAX za chwilę zniknie z rynku.

https://antyweb.pl/koniec-hbo-max-nowa-usluga-discovery 

Czy ma ktoś informacje co (jeśli) otrzymamy w zamian? To pakiet dodatkowo płatny, a na stronie Orange jakoś cisza...

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

12 ODPOW. 12

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?

Szczerze mówiąc ma nadzieję, że będzie to okazja do wypowiedzenia dwuletniej umowy na HBO przed czasem.

 

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?


@mrosi73napisał(-a)

Czy ktoś - coś...?

HBO MAX za chwilę zniknie z rynku.

https://antyweb.pl/koniec-hbo-max-nowa-usluga-discovery 

Czy ma ktoś informacje co (jeśli) otrzymamy w zamian? To pakiet dodatkowo płatny, a na stronie Orange jakoś cisza...

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.


Jak zniknie, to dopiero 2024, więc bez paniki, oferta się przebuduje i będzie lepiej, taką mam nadzieję 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?

@mrosi73  pierwsza sprawa to dość odległy termin (początek 2024 dla Polski) więc nie ma co na razie liczyć na jakiś konkret od właścicieli czy dystrybutorów, druga to zapewne jak już dojdzie do połączenia i utworzenia nowego "tworu" to zyskamy dostęp na podobnej zasadzie jak dotychczas do HBO MAX (można, a raczej trzeba liczyć się z wyższą kwotą za dostęp ale to raczej zrozumiałe za względu chociażby na większą ilość treści). Już krótko po wejściu na nasz rynek HBO MAX pojawiały się informacje na temat tego połączenia i prędzej czy później można było się spodziewać że to nadejdzie.

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?

Jeszcze dodam... Operatorzy mają zniżki na ofertę HBO, więc będzie więcej na niewiele większą kwotę, tak mam teraz z C+, HBO Max za 10zł 😉

Tak na marginesie, pewnie będzie jakaś promocja, dla tych co mają HBO Max, by nie zrywali umowy czy nie rezygnowali, wszystko się wyjaśni w 2024, teraz to zgadywanie, kto chce zrywać umowę, ma do tego prawo, jak będą niekorzystne zmiany 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?

@Anonim  mam podobnie jak Ty, z tą różnicą że tego względu iż wcześniej miałem HBO GO w pakiecie, to do MAXa zyskałem dostęp (a właściwie zostałem przeniesiony) za 0zł 😁.

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?

@slav72  te HBO Max, to prawie jak dawne HBO Go, więc zrozumiałe, że opłat czy dopłat brak 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?

Mnie nie przeszkadza oferta HBO, jest w niej sporo interesujących rzeczy. Mnie przeszkadza podejście do klienta.

 

Ponad rok temu - namówiony przez Orange - zgodziłem się na dwuletnią umowę. Jakiś czas później HBO Go zamieniło się w HBO Max, po czym… straciłem możliwość oglądania HBO Max na moim telewizorze. "To urządzenie nie jest już obsługiwane".

 

Państwo z HBO tłumaczyli, że wiąże się to właśnie ze zmianą platformy, które nie działa "na starszych telewizorach".

 

Mój "starszy" telewizor to LG kupiony (nowy, ze sklepu) w 2016 r. (rok produkcji 2016). Gdybym miał jakiś 20-letni zabytek - OK, rozumiem, technologia idzie do przodu. Ale 6-letni telewizor (a w chwili wystąpienia problemu nawet 5-letni) naprawdę trudno uznać za "starsze urządzenie". I co - mam teraz kupić nowy telewizor? A jaką mam gwarancję, że za kolejny rok czy dwa - na przykład właśnie po połączeniu - HBO jego też nie uzna za "za stary"? Jakim problemem dla HBO byłoby dostosowanie nowej platformy tak, żeby mogła działać także na "starszym" telewizorze?

 

Tak, wiem, że mogę oglądać na "innych urządzeniach". Ale sorry, oglądanie seriali czy zwłaszcza filmów na 23'' ekranie komputera albo na 10'' tablecie jakoś mnie nie wciąga.

 

Jakoś tak krytykowany Netflix działa bez problemów na moim "starym" telewizorze (i na wielu sporo starszych też).

 

Dlatego mojej umowy z HBO na pewno nie przedłużę, a jakbym mógł z niej zrezygnować wcześniej, to bym to zrobił.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?

@Anonim  moje zdanie o MAX jest zgoła inne, po pierwsze jakość i treści 4K, dźwięk Dolby Atmos i Dolby Vision, po drugie większa ilość treści z różnych wytwórni w porównaniu z GO.

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX - co będzie po połączeniu z Discovery+ dla Klientów Orange?

@slav72  nie przyglądałem się temu tak dokładnie 😉

Jakość jest lepsza to fakt, ale więcej 4K mam w Netflix, HBO Max dorywczo oglądam i nie zwracałem uwagi co tam 4K jest, TV leci na dopalaczach, to obraz brzytwa 😉

@Janhalb  jak masz gniazdo HDMI w komputerze, to można oglądać HBO Max na TV, tak przez 2 lata oglądałem filmy z C+ i HBO Max, teraz mam TV z Android i zero problemów, kupowanie TV bez Androida na pokładzie, to proszenie się o problemy z aplikacjami, producenci wsparcie zarzucają po 3 czy 4 latach i kup nowy TV dają przesłanie.