Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gratulacje dla ORANGE...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gratulacje dla ORANGE...

To odstąp od umowy jeśli możesz, złóż reklamację. Niestety zmiana technologii z sat na kabel czy włączenie pakietu bogatu na sat nie są możliwe do zrealizowania. Ale może z działem reklamacji ktoś zaproponuje Ci inne rozwiązanie.

Tu na Nasz Orange z uwagi na ochronę danych osobowych i tajemnicę telekomunikacyjną nikt nie rozwiąże tej sprawy 🙁

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Gratulacje dla ORANGE...

Sęk w tym, że odstąpienie od umowy nic mi nie daje bo u mnie nie ma możliwości technicznej na telewizję internetową... Ale nic będę dzwonić do skutku, może trafi się jakiś ogarnięty konsultant i coś ciekawego wymyśli, dziękuje za pomoc i mam nadzieję , że mój post będzie przestrogą dla innych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gratulacje dla ORANGE...

Niestety dopiero po reklamacji jest więcej opcji... (oczywiście po potwierdzeniu błędu ze strony Orange).

Ps. Jaką masz prędkość neo?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 1
  • 1

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 1
  • 1

Gratulacje dla ORANGE...

Ja tam widzę że będzie opłata 100 zł, ale pomniejszone o rabaty 10 złotych, czyli opłata będzie 90 złotych / miesiąc a nie 100 ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Gratulacje dla ORANGE...

Ok, ale niżej jest też "opłata za utrzymanie łącza 10zł" 

 

Dzwoniłem ponownie na infolinie, nareszcie jakiś rzetelny Pan, jeżeli moge tutaj wymienić z imienia i nazwiska to podam później i pochwalę! A więc tak Sprawę zawaliła Pani ze sprzedaży, namówiła mnie na tą promocję jeszcze w sierpniu kiedy pakiet "love" był po 89.99 zł, ale realizację zlecenia złożyła już 11 września i dlatego jest 99 zł , dodatkowo coś namieszała i z telewizji internetowej zrobiła TV satelitarną z pakietem "comfort +" zamiast "bogaty", oraz obniżona została prędkość łącza internetowego z 20Mb/s na 10Mb/s...  Obecnie Pan z infolinii powiedział, że przy łączu 20Mb/s spokojnie mogę mieć TV internetową tak jak chciałem... ale muszę zrezygnować z umowy i podpisać nową, prawdopodobnie tak zrobię.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Gratulacje dla ORANGE...

@ascorp Z zasady na Nasz Orange nie operujemy, danymi osobowymi, dlatego nie podawaj ich tu. Jeśli chcesz zgłosić imienną pochwalę, to proponuje kontakt z BOK, ewentualnie podeślij mi na PW wiadomość do tego doradcy, a ja ją przekaże Twoja opnie jemu i jego przełożonemu. 🙂