Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gratulacje dla ORANGE...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Gratulacje dla ORANGE...

Dwa tygodnie temu byłem codziennie telefonami i przedłużenie abonamentu na telefon stacjonarny i internet, kiedy w końcu postanowiłem się zgodzić jedyną opcją było "orange love" po godzinnej rozmowie zamówiłem ten pakiet z TV internetową, oraz pakietem extra TV, a dziś przyszedł sprzęt i umowa , niestety na telewizję satelitarną ze zwykłym pakietem TV.  Dzwoniąc na infolinię jedynie co mogę zrobić to odstąpienie od tej umowy i zawarcie nowej... czyli znowu godzinne rozmowy z konsultantami... MASAKRA

16 ODPOW. 16
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Gratulacje dla ORANGE...

Tak, wszystko się zgadza, tylko to teraz Ja poniosę koszty za nieodpowiedzialność "sprzedawców" orange...

Anonim

Nie dotyczy

Gratulacje dla ORANGE...

@ascorpNajpierw zwróć sprzęt i rozwiąż umowę a potem napisz reklamacje. 

Edit zobacz   tutaj https://szybkiezwroty.pl/orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Gratulacje dla ORANGE...

Szybkie zwroty nie są za szybkie. Jeśli zależy na czasie, to najlepiej zwrócić sprzęt w salonie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Gratulacje dla ORANGE...

Po trzeciej rozmowie na infolini zostałem poinformowany, że telewizna internetowa nie będzie działac na moim koncie, jedynie może być ta co jest czyli satelitarna, podczas zamawiania usługi zależało mi na kanałach "eleven" , Pani wciskała mi cały ten pakiet którego nie potrzebowałem więc jej zadałem pytanei czy będą kanały eleven, Pani odpowiedziała, że TAK, za dopłata "ileś tam zł.."(nie pamiętam dokładnie) i poprosiłem o to, teraz dowiaduję się że w tej ofercie która przyszła nawet nie ma mozliwości dokupienia tych kanałów... ??? To dlaczego te kanały są na stornie orane w pakiecie "bogaty" ? W TV satelitarnej nie ma takiego pakietu ? Straszne krętactwo ze strony ORANGE !

 

Aktualna posiadana oferta to "pakiet optymalny"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Gratulacje dla ORANGE...

Hm, przy satce jest Pakiet Eleven w ofercie nc+. Kosztuje 15 lub 15,90 zł.
Niestety na stronie www brak aktualnego cennika/regulaminu.
(kiedyś aby go włączyć trzeba było dokupić dowolny pakiet z oferty nc+ z lojalką a dopiero eleven, nie wiem czy to na dziś też trzeba)

Jak dowód istnienia pakietu mogę załączyć tylko listę kanałów http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003890/4103968538.pdf

Pakiet Bogaty czy Maksymalny nie jest dostępny. Jedynie oferta we współpracy z nc+.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Gratulacje dla ORANGE...

No właśnie... "nie wiem" Pani konsultantka dziś to samo powiedziała... aż w końcu stwierdziła, że musi to sprawdzić i oddzwoni... więc niby w ofercie programy eleven są ale ich nie ma....

 

Widzę, że orange nic a nic się nie zmieniło, jak zwykle oferują coś czego albo nie ma albo nie działa... 

 

Przez 15 lat miałem abonament biznesowy na 5 numerów w orange i cieszę się niezwykle , że od miesiąca już mam przeniesione gdzieś indziej, niestety na internet stacjonarny i telefon stacjonarny jestem skazany na orange...

 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Gratulacje dla ORANGE...

Niestety oferta stacjonarna jest lekko "pokręcona" i tego efekty...

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Gratulacje dla ORANGE...

Ze swojego konta orange mogłem i mogę "przedłużyć umowę" na świadczenie usług... oczywiście do wyboru tylko "pakiet love..." w załączonych plikach/zdjęciach jest pokazana moja oferta i taką ofertę wybierałem razem z pakietem bogatym i jest jak byk pokazany program ELEVEN, nigdzie nie ma tam informacji, że może być niedostępny... jak dla mnie jest to SKANDAL ! Mało tego, przy wyborze danej usługi nigdzie nie ma opisane czy to będzie telewizja internetowa, czy satelitarna... (pomijając fakt że konsultanci wciskają usługę byle była, nie informując o jej rodzaju)  ponadto wychodzi jeszcze, że usługa z telewizją satelitarną jest o 10 zł droższa !?  Według umowy która przyszła do mnie na pakiet optymalny będę płacił 100 zł, a nie 89.99 zł ! I nie można dokupić kanałów Eleven ! Pomijając już kompletnie fakt , że miałem internet do 20Mb/s a teraz jest do 10Mb/s chociaż TV jest satelitarna... to jest jakaś paranoja....

 

orange1.jpgorange2.jpgorange3.jpgorange4.jpg