Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostęp do Polsat Sport Premium


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Dostęp do Polsat Sport Premium

Witam,

 

Dzisiaj na infolinii zrobiłem migrację z Canal + Select do Canal + Prestige, niestety poinformowano mnie że dostęp do kanałów Polsat Sport Premium będę miał dopiero od 10 marca. Czy jest jakaś możliwość, żeby ten dostęp został włączony już jutro na mecze Ligi Mistrzów? Oczywiście jestem w stanie dopłacic do obecnej faktury, oby tylko ten dostęp został włączony. Czy można jakąś prośbę do Orange napisać? Jakiś kontakt ewentualnie.

 

Pozdrawiam

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Dostęp do Polsat Sport Premium

Zmiana nastąpi od nowego okresu rozliczeniowego. Jednak zweryfikuj po 24h czy nie włączono już tych kanałów. Zmiany bilingowe od nowego okresu , a technicznie może być wcześniej.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Dostęp do Polsat Sport Premium

Niestety nie ma nadal dostępu. Czy jest możliwość zamówienia pakietu żeby włączyli bez zwłoki programy? Jest to bez sensu że można zamówić ale dostęp jest nagany od nowego miesiąca. Nigdy się nie spotkałem z podobnymi praktykami, w nc+ taska operacja jest realizowana natychmiast i doliczana do następnej faktury. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Dostęp do Polsat Sport Premium

Jaki masz dekoder? Dostęp do TV masz po światłowodzie, kablu miedzianym czy satelita?
Zobacz czy na kanale 998 jest kanał techniczny? Zostaw na tym kanale tam odświeżają się uprawnienia, Jeśli po SAT to uprawnienia odświeżają się na kanale TVP1 HD.Pozostaw tam na kilkanaście minut i wyłącz i włącz dekoder.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Dostęp do Polsat Sport Premium

Czy znacie sposób na zaktualizowanie uprawnień w aplikacji nc+go? Na dekoderze Orange kanały Polsat Sport Premium są dostępne, a w aplikacji nc+go nadal zakodowane. Dzwoniłem do Orange to kazali się skontaktować z NC+, zadzwoniłem do NC+ to kazali się kontaktować z Orange. Pomóżcie proszę bo już nie wiem co zrobić, jutro delegacja i nie mam możliwości obejrzeć meczy Ligi Mistrzów.