Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego na BBC First nie działa multinagrywarka?

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego na BBC First nie działa multinagrywarka?

Mam pytanie czy u was też na programie BBC FIRST nie działa multinagrywarka, są ikony np. oglądanie w wstecz 7 dni  i jak naciskam play pokazuje się napis że nie mam tego programu w pakiecie a mam ponieważ inne programy BBC działają poprawnie ? Dzwoniłem na info i powiedzieli mi że nie ma tego programu w multinagrywarce , jak powiedziałem że dodali nowe programy i BBC dostały multinagrywarkę oraz inne jak AXN-y i jeszcze inne to stwierdzili że to nieprawda. Nie wiem jak to jest że na dekoderze jest co innego a na infolinii opowiadają dyrdymały. Wiem że czasem na infolinii  nie mają zielonego pojęcia o czym mówią ale chyba można to sprawdzić . Zgłosiłem uszkodzenia po 24h jak zadzwoniłem stwierdzili że technicy powiedzieli im że nie ma nowych programów i nie ma prawa być multinagrywarki na BBC i nic nie zrobią . Może ktoś ma taki sam problem czy tylko u mnie jest  taki błąd?

 

*Post wydzielony z tematu "Multinagrywarka - lista kanałów" - moderator Wojciech.

2 ODPOW. 2

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dlaczego na BBC First nie działa multinagrywarka?

U mnie działają wszystkie funkcje multinagr na tym kanale.

co do uwag o infolinii, a to co pokazuje dekoder- mam te same spostrzeżenia.  
Poza tym wiedzy o kanałach, ich emisji obsługa nie ma, uważają, że kanał jak nie ma w nazwie HD to nie nadaje w HD i takie tam inne kwiatki. 
a np kanał DW pokazuje epg dekodera pokazuje HD, a kanał nawet logo ma rozmazane. Nawet tu na forum zarzekano się jakoby „eksperci” potwierdzali emisje kanału w HD. Obsługa techniczna i infolinii że jest inaczej. To samo Filmbox Arthouse...tak to działa komunikacja w pomarańczy. Ja sobie już dałem na luz i nie dyskutuje czekając na koniec umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego na BBC First nie działa multinagrywarka?

masz rację ale denerwuje mnie że za usługi biorą jak za zboże a nie ma dotrzymanych parametrów, ciągle jakieś problemy których nie można rozwiązać szybko, tylko udawanie że jest dobrze jak jest źle jakaś masakra i obsługa na bardzo niskim poziomie grzecznie ujmując . Reklamacje raz pisałem 6 razy żeby w końcu ktoś ją uznał za źle wystawioną fakturę , myślę że na info jest spychologia, aby spławić klienta jak najszybciej potem przysyłają ci ankiety do wypełniania chyba których nikt nie czyta .