Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało


@kris68napisał(-a)

Mi 2 dni temu przyszla jakas aktualizacja oprogramowania do ICU 100 - porabalo ich - mialem ustawione ulubione jest tego prawie 200 a teraz trzeba wchodzic ,mieszac. Co jest dobre to potrafia zes.....  ehh to całe Orangę.


Ale co się stało? Skasowało ci listę ulubionych? U mnie zmienił się tylko wygląd i działanie EPG, lista ulubionych pozostała niezmieniona.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

Cześć . Ten wątek dotyczy innego dekodera. Jak w tytule 4K Stream. To jest nowy dekoder z androidem i aplikacjami. Ty kolego piszesz o ICU 100. 

ICU 200 mam jako główny a na multiroomie (w drugim pokoju) mam 4K Streem 😉i to ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌właśnie  jego dotyczy ten wątek.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

@turek61 

Wątek nie precyzuje o jaki dekoder chodzi. Wszystkie są "4k". Natomiast w moim poście zacytowałem wypowiedź @kris68 do której się odniosłem, i w której wprost padło ICU100.

Ale nawet jeśli "chodzi" tu o Stream 4k, to i tak interesuje mnie czy ta ostatnia aktualizacja EPG która najwyraźniej dotknęła wszystkie (?) dekodery mniej więcej w tym samym czasie, wprowadziła tam większe zamieszanie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Orange się spisało i rozwiązało problem. Myślę że też to zauważyliście stąd ta cisza w temacie. 

Ulubione już nie zmieniają się na Wszystkie.

Jedyna niedogodność, która pozostała to brak możliwości przestawienia lub ułożenia kolejności programów pod swoje upodobanie chyba że jest ta opcja a ja o niej nie wiem. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

Numeracji w ulubionych nie zmienisz, to jest z góry bo ustalone, można tylko przenieść kanały na listę ulubionych 😎