Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

A jak zmienić kolejność kanałów i jak ustawić by tv startowało z listy ulubionych ?

________________
* Wydzielono z tematu Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych? – moderator Kinga

14 ODPOW. 14

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

Cześć .

Też się z tym męczyłem ale znalazłem. Niestety pojawił się taki problem, że po zatwierdzeniu Ulubionych i włączeniu kanału z tej grupy dekoder od razu zmienia grupę kanałów na Wszystkie. 

To jakaś masakra...

I co ? Znowu trzeba wbijać Ulubione i znowu inny kanał z nich  a dekoder ponownie przełącza na Wszystkie.

Znacie może rozwiązanie tego problemu ?

Tracę już cierpliwość ..


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

Czu udało się rozwiązać problem? Mam to samo


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

Na chwilę obecną nie ma rozwiązania... Nawet po stworzeniu listy ULUBIONYCH wraca systemowo do WSZYSTKICH - ja korzystam z listy ostatnio oglądane tylko temu że oglądam kilka kanałów a tak to mam listę MÓJ PAKIET 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

Cześć.

Dzwoniłem do BOK i zgłosiłem problem. Pani potwierdziła, że tak nie powinno być i zgłosiła problem dla informatyków.

Na drugi dzień otrzymałem SMSa, że zgłoszenie zostało zrealizowanie i jest zamknięte. Niestety problem nie został rozwiązany. Jest bez zmian. Myślę, że to wymaga update roomu dekodera co nie jest niczym szczególnym. Każde urządzenie z czasem dostaje aktualizację oprogramowania i tu jest to wymagane.

Proszę dzwońcie do BOK i zgłaszacie problem może w końcu otrzymamy tę aktualizację . Domagajmy się tego.

Ja znowu będę dzwonił aż do skutku.

Pozdrawiam .

 

 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

Na chwilę obecną coś się poprawiło. Tylko przy nie których kanałach wraca na wszystkie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

Ale i tak że robi się listę ulubionych nie tworzy się swojej KOLEJNOSCI kanałów tylko mimo że dodaje się swoje kanały ulubione wg swojej KOLEJNOSCI one się kolejkója wg nr kanału ... 

 

WIEC LIPA I TAK !!!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Dekoder 4K - jak zmienić kolejność ulubionych kanałów i ustawić, aby TV od nich startowało

Cześć. Moja poprzednia propozycja pozostaje bez zmian. Dzwonić do BOK pomoc techniczna i umilać im życie aby zmusić ich do aktualizacji oprogramowania.

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych?

@turek61  dobrze piszesz, trzeba zgłaszać do BOK Orange, im więcej zgłoszeń, tym większa szansa na poprawkę w aktualizacji 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych?

Mi 2 dni temu przyszla jakas aktualizacja oprogramowania do ICU 100 - porabalo ich - mialem ustawione ulubione jest tego prawie 200 a teraz trzeba wchodzic ,mieszac. Co jest dobre to potrafia zes.....  ehh to całe Orangę.