Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

Zgaśnie 22 lutego dajmy jakiś kanał z mojej oferty i tu wymienionych wtedy może być pretensja, że nie powiadomili z oferty satelitarnej i z Canal+ też.

 

Canal+ abonentów Orange nie powiadamia, tylko swoich, a o tym, że zmieniają coś, Canal+ powinien powiadomić Orange, a Orange swoich abonentów usługa satelitarna od nich.

 

Dodam te 3 na końcu mają być też wyłączone prawdopodobnie z Canal+ to i zniknie to u abonentów sat. od nich z Orange, Canal+ ma czas jeszcze do 22 lutego o rozesłanie wiadomości do swoich abonentów, 30 dni przed mogą to rozesłać czyli 22 stycznia,

a w Orange informują tylko o IPTV, a o satelita nic nie wspominają.

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

Nie że Canal+ ma czas do 22 lutego gdyż musiałby o tym fakcie powiadomić odpowiednio wcześniej aby można było wypowiedzieć umowę, a nie powiadomić w dniu wyłączenia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

Dziś 29 grudzień, to mają czas jeszcze dajmy do 22 styczeń  w Canal+ powiadomić o tym, a w Orange zero informacji do satelity, tylko mowa o samym  IPTV. Zresztą w Orange nic nie informują do satelita, dajmy o promocjach, nowych kanałach, wszystko tylko o IPTV. A o satelita cisza i odsyłają ze wszystkim tylko do Canal+ , a tam jak pisałem wcześniej, abonenci satelitarni z Orange u nich nie są abonentami Canal+ i wraca to z niczym do Orange, bo to jest w Orange, nie w Canal+. I kto dajmy nie powiadomił w odpowiednim czasie wyjdzie i odpowiada za to?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

@Fred1  jak będę miał jakieś info od C+ na ten temat to napiszę, na razie nie "siejmy propagandy" bo nie na tym rzecz polega.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

W Canal+ pewnie powiadomią, a w Orange zostanie wyłączone i jak było i cisza. Będą wysyłali z tym jak wszystkim do Canal+, a tam powiedzą to nie ich i nie od nich brane. Proszę kontaktować na infolinię Orange i z BOK Orange.

 

Czytałem teraz umowa i jeżeli wyłączą z satelita i z Canal+ kanał AXN HD to można będzie zerwać umowa w Orange, ale jeżeli wyłączą kanały AXN Spain, AXN White, AXN Black, BBC Lifestyle, CBeebes, to już nie, bo to są kanały niegwarantowane i mogą se to wyłączyć. Więc chyba satelity to nie obejmuje i w Orange na satelita nie będzie można zerwać umowy, chyba, że Canal+ wyłączył by w Orange na satelita jakiś z jeden kanał gwarantowany właśnie np. ten AXN HD lub inny gwarantowany, wtedy by była taka możliwość. Ale na razie jak widać na to się nie zanosi. Zresztą nie każdy by też zrywał, nawet jakby była taka możliwość i pojawiła, bo po Nowym Roku ceny pójdą i abonament w górę i stare umowy wyjdą i wiele taniej jak zawieranie u kogokolwiek nowych po zerwaniu tych starych np. z powodu wyłączenia jakiegoś jednego kanału gwarantowanego. Ale mimo wszystko powinni o tym powiadomić w odpowiednim czasie jeżeli taka możliwość będzie.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

@Fred1  tak jak pisałem wcześniej (jedni mają niegwarantowane, inni mają gwarantowane w C+, podobnie jak było z Playboy TV, u tych co mieli w pakiecie Man Pack był promo i nie mogli zerwać, a u tych co wykupili osobno kanał PTV mieli gwarantowany i umowę mogli wypowiedzieć), zależy kiedy te kanały zostały zakupione, ja je posiadam od 6 lat i w mojej umowie widnieją jako gwarantowane więc gdy będzie info o wyłączeniu umowę mogę wypowiedzieć (lecz jak w przypadku wyłączenia kanału Playboy TV, tak samo w przypadku wyłączenia tych kanałów tego nie zrobię - mi oferta C+ pasuje nawet bez tych kanałów...).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

A kanał Music Box Polska, że znika od 1 stycznia z Canal+ i od Orange czemu nie poinformowali?

 
Nie mam go w umowie jako kanał niegwarantowany i jako gwarantowany też.
Można w tym wypadku wypowiedzieć umowę z Canal+ lub z Orange jak jest za ich pośrednictwo?
Nikt też mnie nie powiadomił, że od zniknie od 1 styczeń 2023 rok mi z listy kanały, więc jak tak?
A był w wykazie kanały i grał.
Proszę o odpowiedzi znawców.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

@Fred1 bo ten kanał jest (był) ogólnie dostępny na satelicie i w kablu oraz  nie był w żadnych pakietach operatorów więc nie był gwarantowanym i w związku z tym operatorzy nie mają obowiązku o tym informować, tyle w tym temacie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

Dziękuję za odpowiedź. A czy ten AXN HD zniknie po 22 luty z satelity, czy będzie tam dalej też nie wiadomo. Jak będzie coś wiadomo w Canal+ proszę o info.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

@Fred1 jak coś będę wiedział dam znać tu w temacie.