Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

A satelita Orange LOVE z DTH Orange TV z Canal+ z dekoder 4K Ultrabox+ te zmiany też obejmują i te kanały wyłączą, czy nie, odpowie ktoś konkretnie i orientuje? Proszę o odpowiedź i pomoc.

 

 

 

____________________

*Post wydzielony z tematu "Zmiany w ofercie od 22.02.2023 r. - wyjaśnienie." - moderator Wojciech.

21 ODPOW. 21

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

@Fred1  z tego co się orientuję to kanały te nadal będą dostępne przez satelitę w ofercie C+. 

Dotyczy to tylko klientów usługi Orange TV w technologii kablowej IPTV

 

slav72_0-1672346957007.png

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

Są one na odległej pozycji na satelita też na dekoderze 4K ULTRABOX+ TE AXN SPIN, AXN BLACK, AXN WHITE, 293, 292, 291, na końcu polskie praktycznie listy kanałow,  żeby tak nie było, że znikną i nikt nie powiadomi................ani w Orange, ani z Canal+.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

Cytat z wiadomości rozsyłanej do klientów:

 

,,Wynika to ze zmiany warunków umów pomiędzy Orange Polska a dostawcami zewnętrznymi". 

 

Zmieniają się warunki umowy między Orange a dostawcami. W przypadku oferty z Canal+ to oni świadczą telewizję i tu nie ma mowy o żadnej zmianie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

Ale jak Canal+ wyłączy to, to Orange też jest zobowiązane o tym powiadomić swoich abonentów, gdyż w tym pośredniczą i umowa była w Orange zawierana. A prawdopodobnie Canal+ też ma to wyłączyć i ma u nich zostać na satelita tylko samo AXN HD i też nie wiadomo czy tego nie wyłączą ............a te 3 na końcu mają usunąć co wymieniłem.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

Jak coś znikanie z oferty Orange z Canal+ to jak piszesz również powinna iść taka informacja. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

@Fred1  muszą powiadomić o takim fakcie, na razie zostają (mam umowę sat bezpośrednio w C+ i nie ma na ten czas info o wyłączeniu, a takowe musiałbym otrzymać od operatora - mam wszystkie gwarantowane w pakiecie).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

W Orange tylko do IPTV informacje idą i wszystko, a do satelita nic i odsyłają tylko do Canal+, a Canal+ spytasz tam, z powrotem odsyła do Orange i kółko zamyka, a powiadomienia wszelakie brak, więc lepiej co się dzieje tam powinni wiedzieć typowi abonenci z salon Canal+, jak w Orange.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

@slav72  nie koniecznie takie info dostaniesz, mogą ot tak kanały zgasnąć.

Ale wtedy można umowę zerwać bez kary 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czy włączenie AXN HD itd. w lutym 2023r., obejmuje również tv satelitarną od Canal+?

@Fred1  więc Ci tłumaczę że mam umowę bezpośrednio z C+ i takiego info nie dostałem (kanały te mam gwarantowane), jeśli dostanę to napiszę.

@IreneuszCD  kanały gwarantowane (przynajmniej u mnie w umowie, gdyż wiem że nie u wszystkich jest taki zapis) więc info od operatora musi być, co innego jeśli są nie gwarantowane (promocyjne).

Tu przykład C+ wycofuje Playboy TV z oferty - info dostarczone mailem z adnotacją o możliwości zerwania umowy bez konsekwencji - kanał był gwarantowany.