Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można zrezygnować / poprosić o zablokowanie konkretnego kanału w Orange TV?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

Czy można zrezygnować / poprosić o zablokowanie konkretnego kanału w Orange TV?

Jeśli masz światłowód np. na obszarze regulowanym, to masz konkurencję. Netia powoli wchodzi. T-Mobile negocjuje warunki na BSA. Właściwie to każdy inny chętny operator może wejść - oczywiście o ile chce.
Anonim

Nie dotyczy

Czy można zrezygnować / poprosić o zablokowanie konkretnego kanału w Orange TV?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

Czy można zrezygnować / poprosić o zablokowanie konkretnego kanału w Orange TV?

Wracając do tematu: pojedynczego kanału się nie da zablokować chyba że z jakiś względów Orange rozdzieli go do oddzielonego pakietu np. H2 kiedyś. Orange tak naprawdę dzieli kanały na paczki. Od zaplecza można odpiąć jedną paczkę ale po każdej aktualizacji może powrócić więc nie warta skórka za wyprawkę.

Co do działania kontroli rodzicielskiej: z uwagi na to, że Orange ma tv cyfrową są odpowiednie regulacje dotyczące kontroli rodzicielskiej. Bardziej pod kątem oznaczania programów. Treści 18+ też muszą mieć możliwość blokady. Ale niestety sankcje za brak respektowania są znikome. Zawsze można powiedzieć że dekoder jest w wersji testowej (chyba że coś mnie ominęło i już jakiś dekoder ma oficjalnie oprogramowanie w wersji stabilnej).

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 449
  • 1135
  • 13

Czy można zrezygnować / poprosić o zablokowanie konkretnego kanału w Orange TV?

Ja wiem, że "powiedzieć" można wszystko. Ale jeśli firma twierdzi, że dekoder, który trafia do klientów od ponad roku i przeszedł w tym czasie …naście aktualizacji nadal jest "w wersji testowej" - to taka firma wystawia sobie kiepskie świadectwo…