Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy CBS Reality jest od teraz również w Orange Love Standard?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Czy CBS Reality jest od teraz również w Orange Love Standard?

Witajcie,

wg komunikatu "Ponadto do Pakietu Optymalnego dołączyliśmy CBS Reality (pozycja 344), który znajdował się w Pakiecie Komfortowym".

Co wchodzi w skład pakietu optymalnego, bo ja raczej mam pakiet Orange Love Standard i CBS Reality nie mam 😐

Czy Pakiet Optymalny = Pakiet Orange Love Standard?


Pozdrawiam

 

 

__________________

*Wydzieliłem post z tematu "Lista Kanałów Orange IPTV - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 84

Lista Kanałów Orange IPTV

Hej @tarecki Optymalny pakiet wchodzi w Orange Love Standard, Extra i Premium: CBS Reality wchodzi w pakiet Optymalny który znajduje się w Orange Love Standard. Dodali też do pakietu Optymalnego Teenick  Przesyłam ci najnowszą liste kanałów IPTV z 22 lutego br. zerknij do niej https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/57691/af4bcc93-7b99-4c9b-93ed-3f4bcaae6248.pdf 

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 84

Lista Kanałów Orange IPTV

Hej @tarecki Optymalny pakiet wchodzi w Orange Love Standard, Extra i Premium: CBS Reality wchodzi w pakiet Optymalny który znajduje się w Orange Love Standard. Dodali też do pakietu Optymalnego Teenick  Przesyłam ci najnowszą liste kanałów IPTV z 22 lutego br. zerknij do niej https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/57691/af4bcc93-7b99-4c9b-93ed-3f4bcaae6248.pdf 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@Pablo5 bardzo Ci dziękuję 😀

No to dziwne, że na moim dekoderze 4K Stream nie mam dostępu do tych kanałów. Mam jedynie planszę, że mogę zamówić te kanały...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 84

Lista Kanałów Orange IPTV

@tarecki  Próbowałeś wyłączyć i włączyć dekoder ponownie albo zresetować go do ustawień fabrycznych  Jak dalej nie będzie to napisz na Orange czat że nie masz dostępu  tego kanału i aby odświeżyli na twoim dekoderze uprawnienia 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Tak, jedynie resetowałem. Nie chce przywracać ustawień fabrycznych, bo stracę ulubione 🙄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 84

Czy CBS Reality jest od teraz również w Orange Love Standard?

Jeśli nadal nie masz to jak nie chcesz resetować do ustawień fabrycznych to skontaktuj się z BOK na Orange czacie i opisz ze nie ma dostępu do kanału. To odświeżą ci uprawnienia na karcie wirtualnej. Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Czy CBS Reality jest od teraz również w Orange Love Standard?

Zgłosiłem problem na czacie "Mój Orange" - czekam na rozwiązanie. Gość był trochę zdziwiony, że ten kanał mi nie "wskoczył"... no więc czekam, aż wskoczy 🙂
Dzięki za pomoc👍


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 84

Czy CBS Reality jest od teraz również w Orange Love Standard?

To daj znać jak się pojawi. Nie ma za co służę pomocą. Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Czy CBS Reality jest od teraz również w Orange Love Standard?

Witam,

dziś u mnie pojawiła się wizja i dźwięk na CBS Reality😀

Natomiast na TeenNick nadal brak dostępu...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 84

Czy CBS Reality jest od teraz również w Orange Love Standard?

@tareckicieszę się że pomogłem . Jeśli nie masz kolejnego dostępnego kanału czyli Teenicka to skontaktuj sie  znów z BOK na Orange czacie i opisz ze nie ma dostępu do kanału Teenick. Ten kanał tez jest dostępny w pakiecie Optymalnym. To znów odświeżą ci uprawnienia 🙂