Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czemu brak jest kanałów Event Channel z Premier League i Bundesligą dla klientów Orange z Canal+?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Czemu brak jest kanałów Event Channel z Premier League i Bundesligą dla klientów Orange z Canal+?

Czemu brak jest kanałów Event Channel z Premier League i Bundesligą dla klientów Orange LOVE z telewizją satelitarną z Canal+? Oczywiście dla tych co mają cała paczka Canal+Sport wykupiona.

Na dekoder 4K ULTRABOX+ i w Canal+Online też brak!

Kanały pojawiły na dekoder pozycje 981-987, ale nie działają, informacja tylko zadzwoń, zamów, kup tel. 22 310-47-47!

Podobna sprawa jak z cały MULTI MAN PACK z Canal+ i kanały HISTORY HD i HISTORY 2 HD których cały czas brakuje w żaden pakiet i nie da nawet dokupić tego ! Brak kanał BBC EARTH w Canal+Online też!

 

https://satkurier.pl/news/220021/startuja-event-channel-z-premier-league-i-bundesliga.html

 

https://satkurier.pl/news/219946/wszystkie-mecze-premier-league-i-bundesliga-takze-w-canal.html

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czemu brak jest kanałów Event Channel z Premier League i Bundesligą dla klientów Orange z Canal+?

@Henryk12  przeczytałeś cały artykuł dokładnie?, doczytaj ten fragment (szczególnie na końcu - wygwiazdkowane i podkreślone na czerwono):

 

slav72_0-1659840375117.png

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Czemu brak jest kanałów Event Channel z Premier League i Bundesligą dla klientów Orange z Canal+?

Orange ma 2 oferty tv jedna satelitarna z Canal+ z Orange LOVE tylko za pośrednictwo Orange, druga typowa swoja IPTV, kablowa po światłowodzie Orange TV.

I której to oferty nie dotyczy, czy obu nie jest tam określone to po pierwsze!

Bo mam te kanały na dekoder 4K ULTRABOX+ numer na liście 981.....987, a są zablokowane i przekreślone kółkiem i mam dokupić zadzwonić to, chodź mam cała paczka Canal+ wykupiona!

Mam pakiet cały Orange LOVE z tv sat z Canal+.

 

Właśnie temu tu zapytałem, czemu tak wyszło, jak jest oferta z Canal+, dekodery 4K ULTRABOX+ z Canal+, karty dekodujące z Canal+ napis, sprzęt cały z Canal+, umowa satelitarna z Canal+ też zawarta, za pośrednictwo Orange temu tak zapytałem, czemu tak robią........dają tylko swoim abonentom z salon Canal+ tylko wszystko i ich tylko obsługują, a abonentem za pośrednictwo Orange nic!

A telefony w dekoderze są podane wszędzie do Canal+ 22-310-47-47. kup zamów , a nic nie dokupisz.........

Orange też zresztą podobnie robi odsyła tv sat.swoją tylko do Canal+,bo to od nich typowo, tylko z Canal+ jest,

a tam nie obsługują wcale, bo to nie od ich tylko z Orange.

W Orange obsługują tylko swoja IPTV i kablówka tą drugą ofertę i tam dają tylko wszystko też..........,

nie dają nawet Orange GO swoim abonentem z Orange LOVE z telewizja z usługi satelitarnej z Canal+........braki kanały i cały pakiet Multi Man Pack też i nie dokupisz nawet z Canal+ nigdzie...........ani w Orange , ani w Canal+ też!

Więc nie wiadomo co to jest i od kogo.......i braki coraz większe nadal!

Do tego nikt tego nie chce obsługiwać, ani z Orange, ani z Canal+, brak możliwości zalogowania do strefa Canal+, do tego ze strony Canal+(dla klientów Orange) przekierowuje na stronę Orange na której tej oferta wcale nie ma, jak i obsługi żadnej. Bo to z Canal+, a nie z Orange.....


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czemu brak jest kanałów Event Channel z Premier League i Bundesligą dla klientów Orange z Canal+?

@Henryk12  dlatego też Ci zaznaczyłem czemu tak jest, gdyż masz ofertę Canal+ ale za pośrednictwem Orange i tu nie ważne że przez satelitę - tak czy siak pośrednikiem u Ciebie jest Orange i nie będziesz miał dostępu. Ja mam ofertę bezpośrednio z Canal+ i u mnie te kanały świecą.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Czemu brak jest kanałów Event Channel z Premier League i Bundesligą dla klientów Orange z Canal+?

Ofertę mam z Canal+, czy umowę zawartą z Canal+, bo to jest duża różnica.

Oferta ta z Canal+ jest niepełna to po pierwsze, nic nie dokupisz co chcę z Canal+(chodzi mi tu o wszystkie kanały co mają i pakiety tv w Canal+), bo w tej oferta za pośrednictwo Orange tego nie ma wszystkiego........

Ma znaczenie w Orange, czy przez satelitę czy przez kablówka, bo przez kablówka w Orange obsługują, a przez satelita nie i odsyłają z tym do Canal+, a tam też tego nie obsługują i nic nie dają, jak powyżej opisane i z powrotem do Orange odsyłają! I koło się w ten sposób na Orange zamyka!

I nadal braki, nikt tego nie obsługuje lub czekaj miesiącami na odpowiedzi jednych i drugich!


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czemu brak jest kanałów Event Channel z Premier League i Bundesligą dla klientów Orange z Canal+?

@Henryk12 jeszcze raz Ci tłumaczę że masz ofertę za pośrednictwem (jako abonent) Orange i jest to oferta "okrojona" czyli niepełna. Chcesz mieć wszystko to następnym razem podpisuj umowę bezpośrednio w salonie Canal+. Tyle na ten temat. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Czemu brak jest kanałów Event Channel z Premier League i Bundesligą dla klientów Orange z Canal+?

Tak trzeba będzie jak najszybciej zrobić jak to nie jest rozwijane wcale i nikt nie obsługuje.