Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czemu IPTV się nie rozwija?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Czemu IPTV się nie rozwija?

Nie wiem czego może jestem pesymistą mogę się mylić ale ja bym się nie spodziewał w czerwcu żadnych konkretnych ruchów z ofertą. To co ma się zmienić to się zmieni (HBO Max) i to co c+ wyłączy to zniknie też z oferty tym co mieli dostęp. Nie spodziewałbym się czegoś czym orange by nas zaskoczyło i to pozytywnie zbyt dużo kanałów ubyło w ostatnim czasie z oferty własnej orange plus jeden pakiet z +, żeby jakieś szaleństwo w rozwoju iptv w orange nastąpiło nagle nie spodziewanie zwłaszcza w przypadku 4K. Słabo to wygląda. W lipcu ewentualnie eurosport 4K na moment się pojawi związku z igrzyskami ale szybko wyłączą jak tylko się skończy impreza.

RedTop Tv zmieni nazwę na ViDoc TV 1 i będzie to samo pokazywał co ViDoc TV w naziemnej taka zmiana w ofercie jeszcze będzie.

https://satkurier.pl/news/237017/red-top-tv-zmienia-sie-w-vidoc-tv1.html

Także pomysł jaki został założony o dodanie tego kanału nie ma sensu.

 

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Czemu IPTV się nie rozwija?


@Anonimnapisał(-a)

Zobaczymy co przyniesie czerwiec w  Orange IPTV:


to że do 30 czerwca Mistrzowska Piłka bedzie nadawana.
od 1 lipca już niedostępne beda kanały Premium i PPV

Anonim

Nie dotyczy

Czemu IPTV się nie rozwija?

True Crime HD startuje 6 czerwca. 

Pytanie: wyląduje w IPTV czy na sat?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Czemu IPTV się nie rozwija?

Chyba tylko na sat a w orange dla tych co mają pakiet sat od c+ w artykule nic nie ma, że iptv też będzie podają ogólnie, że to c+ wprowadza u siebie i będzie w dekoderach orange na poz 44 i 251. I znowu dubel jakby na jednej pozycji nie mogło być nie wiem po co orange dubluje u 4 innych operatorów też ma być ale tam na 1 pozycji będzie.

https://satkurier.pl/news/237056/viasat-true-crime-wkrotce-w-polsce-gdzie-dostepny.html

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 263
  • 724
  • 2

Czemu IPTV się nie rozwija?

Może sporządzimy listę kanałów których na Orange IPTV nie ma ?

Anonim

Nie dotyczy

Czemu IPTV się nie rozwija?

Można moją listę, która jest kilka postów wcześniej skopiować i zrobić edycję na brakujące kanały. Potem tylko uzupełniać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 263
  • 724
  • 2

Czemu IPTV się nie rozwija?

A gdyby tak Pomarańćzowi wprowadziliby Polsat Reality.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Czemu IPTV się nie rozwija?

Ponoć są jeszcze 2 

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/polsat-film-2-polsat-x-polsat-reality-jak-ogladac-transponder-...

Na ten moment to ciekawe jaka jest sytuacja z tymi kanalami bo chyba każdy o nich słyszał ale mało kto je widział i chyba żaden operator w ofercie ich nie ma. Takie kanaly widmo. Trochę dziwne że Polsat nie udostępnia ich szerzej była gadka że chcą je przetestować czy się przyjmą  ale już sporo czasu minęło i jakoś cisza. Ale znając Polsat to pewnie powtórki na nich lecą.

Anonim

Nie dotyczy

Czemu IPTV się nie rozwija?

- nie ma już pakietu Canal+

- migracja z pakietu HBO 4K na Standard HD

 

Oni naprawdę się cofają z rozwojem oferty. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 586
  • 1936
  • 2

Czemu IPTV się nie rozwija?

Mi się też wydaje że trzeba by pomyśleć co jeszcze dodać a nie tylko odejmowanie nie tędy droga bo powoli to przypomina autostradę ku katastrofie 

 

To tylko moja opinia 🙂 

 

Pozdrawiam