Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal+ w Orange Love a Canal+Go

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

Canal+ w Orange Love a Canal+Go

Witam,

Czy dokupienie pakietu Canal+ Prestige do oferty Love daje dostęp do Canal+Go?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Canal+ w Orange Love a Canal+Go

Na dziś wszystkie pakiety z canal+ są z oferty nc+. To napisałem potencjalnie na przyszłość gdyby oferta uległa zmianie.
Powinieneś być uprawniony jeśli masz canal+ do Orange Love o ile minęły już 45 dni od aktywacji, masz poprawnie wpisany PESEL na kartotece w systemach Orange i wpisujesz poprawny numer zamówienia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Canal+ w Orange Love a Canal+Go

Jedynie do części z nc+go.
Więcej info https://www.orange.pl/lp/ncplus_go

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

Canal+ w Orange Love a Canal+Go

 


Piotrekk85 napisał(-a):
Jedynie do części z nc+go.
Więcej info https://www.orange.pl/lp/ncplus_go

a to nie to samo?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Canal+ w Orange Love a Canal+Go

Nie wiem co myślisz pod określeniem "canal+go".

W tej wersji ma dostęp do linearnej wersji kanałów (czyli to co leci w tv) plus wymienialnego kontentu vod (pozycje na życzenie) co jakiś czas.

 

Edit: jeśli rozważasz zakup chciałbym zwrócić uwagę na kilka kwestii:

1) zakup canal+ musi być z oferty pakietów tv od nc+, n (dokładniej od ITI/Cyfrowy Dom) - na dziś bezpośrednio w Orange TV nie ma c+ ale na zaś

2) na aktywację trzeba czekać nawet 45 dni - wynika to z faktu, że musisz opłacić fakturę z opłatą za nc+, opłaty za te pakiety są naliczone z dołu (a nie z góry jak inne abonamentowe) + kilka dni na odświeżenie - tego nie idzie przyśpieszyć wg moich informacji

3) musisz posiadać nr PESEL (wg regulaminu brak nie powinien być przeszkodą, ale na różnych forach można czytać o przygodach z tym związanych), dodatkowo ten numer PESEL musi być wpisany na kartotece w Orange (jak masz usługi w Orange/TP od 20 lat może się zdarzyć, że go nie ma) - tu na BOK można to zweryfikować

4) musisz mieć przy rejestracji podać numer zamówienia aktywującego pakiet z c+ - czasem umowy/aneksy są robione kilkoma zamówieniami - w razie wątpliwości na BOK można uzyskać info.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

Canal+ w Orange Love a Canal+Go


Piotrekk85 napisał(-a):
Nie wiem co myślisz pod określeniem "canal+go".



No to była taki skrót myślowy Emotikon: Mrugający . Pytam, bo dziś podpisałem umowę, i w TV już chodzi,ale nie mogę zarejestrować usług w nc+go i nie wiem czy mi się nie należy czy za szybko zadziałałem. Zobaczymy za jakiś czas. Dzięki


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Canal+ w Orange Love a Canal+Go

@JanŻak: zerknij co pisałem wyżej (edytowałem wcześniej wpis).

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

Canal+ w Orange Love a Canal+Go


Piotrekk85 napisał(-a):

 

 

Edit: jeśli rozważasz zakup chciałbym zwrócić uwagę na kilka kwestii:

1) zakup canal+ musi być z oferty pakietów tv od nc+, n (dokładniej od ITI/Cyfrowy Dom) - na dziś bezpośrednio w Orange TV nie ma c+ ale na zaś

.

Nie bardzo rozumiem. To jak mam traktować domówiony do pakietu LOVE pakiet Canal+? 



Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Canal+ w Orange Love a Canal+Go

Na dziś wszystkie pakiety z canal+ są z oferty nc+. To napisałem potencjalnie na przyszłość gdyby oferta uległa zmianie.
Powinieneś być uprawniony jeśli masz canal+ do Orange Love o ile minęły już 45 dni od aktywacji, masz poprawnie wpisany PESEL na kartotece w systemach Orange i wpisujesz poprawny numer zamówienia.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Canal+ w Orange Love a Canal+Go

Spokojnie...dokupiony pakiet C+ jest w Twoim pakiecie TV i traktuj go jako usługę poszerzającą. Z tego co się orientuję C+ nie ma w TvGo...jest tylko HBO...a jeśli są to tylko niektóre programy. Niestety nie wiem jak to wygląda po podpisaniu umowy... odczekaj kilka dni, aż wszystko się aktywuje i podziel się z nami spostrzeżeniami 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Canal+ w Orange Love a Canal+Go

@mabud73: w orange tv go http://www.orange.pl/kid,4002234910,id,4004905456,title,Orange-TV-GO,helparticle.html nie ma c+, ale w nc+go jest. To są różne serwisy.