Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal + orange dth


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Canal + orange dth

@agat13  to nie są dwa kanały, to jest pakiet sześciu kanałów PSP.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Canal + orange dth


@Alek789napisał(-a)

Spoko tylko ze nie wiem dlaczego dostalem jakies maleństwo od c+ które nawet nie ma polaczenie z netem Pani zapewniala ze nie zmieni sie dekoder a sie zmienil starszny burdel tam maja 


Od niedawana nie ma już TV po SAT od Orange. TV SAT jest świadczona przez C+ i dlatego konieczna jest wymiana, podpisałeś również dwie oddzielne umowy z Orange i z C+. Pamiętaj aby ten stary zwrócić w ciągu 14 dni.

Tu masz wykaz kanałów

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27036/4c0bf001-ce2f-4a9d-a173-105822a59f88.pdf

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13022
  • 53488
  • 621

Canal + orange dth

@slav72  na liście były dwa. Ale ok. Ciekawe czy ten pakiet wchodzi jakoś dodatkowo i wymaga dodatkowego akcesu ma platformie? 

Na Orange TV było to automatycznie. Ciekawe jak jest w C+, który przejął TV SAT od Orange? 

Najgorsze jest to, że info o tym przejściu i jakieś opisy zależności ciężko znaleźć na stronach Orange


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Canal + orange dth

@Alek789  prawdopodobnie dostałeś najsłabszy dekoder TVBOX, a powinieneś według mnie dostać Ultraboxa 4K.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Canal + orange dth


@slav72napisał(-a)

@Alek789  prawdopodobnie dostałeś najsłabszy dekoder TVBOX, a powinieneś według mnie dostać Ultraboxa 4K.


Ultrabox jest dodatkowo płatny 5 zł mc.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Canal + orange dth


@agat13napisał(-a)

@slav72  na liście były dwa. Ale ok. Ciekawe czy ten pakiet wchodzi jakoś dodatkowo i wymaga dodatkowego akcesu ma platformie? 

Na Orange TV było to automatycznie. Ciekawe jak jest w C+, który przejął TV SAT od Orange? 


@agat13 dlatego napisałem żeby skontaktować się z infolinią w celu odświeżenia uprawnień bo jest to dodatkowy osobny pakiet. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13022
  • 53488
  • 621

Canal + orange dth

@slav72  skoro tak, to faktycznie infolinia będzie wiedziała więcej, ale chyba ta C+ tylko... 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 25
  • 0

Canal + orange dth

Dobrze ale warunkiem posiadania polsatu sport premium jest canal + prestige a ja taki pakiet posiadam nie wiem w czym jest problem


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13022
  • 53488
  • 621

Canal + orange dth

@Alek789  czasem do zestawu obowiązujących pakietów w skład których wchodzi jakiś podpakiet 6 kanałów określonej tematyki czy dostawcy nie ufa się od razu dograć/skonfigurować od razu z powodu błędu systemowego dostawcy. Tak już czasem jest.. Wiemy to z doświadczenia. Pomaga tylko odświeżenie pakietu, bądź konfiguracja ponowną na platformie. To tylko z poziomu infolinii dostawcy można

zdobić


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Canal + orange dth


@agat13napisał(-a)

@slav72  skoro tak, to faktycznie infolinia będzie wiedziała więcej, ale chyba ta C+ tylko... 


No właśnie po tych zmianach odnośnie dostarczania usług tv być może potrzebny będzie kontakt z infolinią Canal +, ale zapis odnośnie tego powinien być na aneksie ewentualnie infolinia Orange powie z kim się kontaktować w sprawie.