Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal+VOD w Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Canal+VOD w Orange

Cześć. 

Mam w pakiecie Canal+VOD. Nie wiedziałem jak się tam dostać, ale po rozmowie z konsultantem, udało się. Jakież było moje zdziwienie, gdy ujrzałem to cudo natury. Brak wyszukiwarki tytułu, seriale "uporządkowane" jak na załączniku, zamiast jeden serial jako jeden punkt, to cała lista. Żeby przejść do tytułu na literę Z, trzeba przebrnąć przez wszystkie odcinki. Przy dłuższym tytule, nie widać jaki odcinek. Brak pozycji, jak np. serial Klangor.

IMG_20210517_152610.jpg

Ktoś mi powie co to ma być? Też tak macie? 21 wiek, a to wygląda jak robota przedszkolaka, z szacunkiem do przedszkolaków. Jestem załamany. 

________________
* Wstawiono obrazek dodany jako załącznik – moderator Kinga

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Canal+VOD w Orange

@19yanaz90  wiesz na platformie C+ "VOD" prezentuje się zupełnie inaczej i wygląda o niebo lepiej, sortowanie kanałów, odcinki seriali, itp., itd. A na Orange, jak śpiewa klasyk "bo tutaj jest, jak jest"...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Canal+VOD w Orange

Tylko czemu zawartość nie jest taka jak być powinna? Bo tak jak pisałem zacząłem kiedyś oglądać Klangora, ale wiadomo jak to jest, nie zawsze jest czas jak w TV leci. Wchodzę w to cudo i brak. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Canal+VOD w Orange

@19yanaz90  nie odpowiem Ci na to pytanie, dlaczego serialu "Klangor" nie ma w VOD C+ od Orange, na platformie C+ w VOD jest i są nawet materiały dodatkowe (plenery z kręcenia, wywiady z aktorami, wyjaśnienia tytułu, pierwszy i ostatni klaps).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Canal+VOD w Orange

Też czekam na Klagora w ofercie C+VOD 🙂 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Canal+VOD w Orange

Cześć. Możesz napisać, jak się tam dostałeś?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Canal+VOD w Orange

@opsia1  jeżeli potrzebujesz pomocy od konkretnej osoby to zwróć się do niej po nicku, nie wszyscy siedzą cały czas na forum, ale jak tak się zwrócisz to ta osoba dostanie wiadomość i być może odpisze 🙂

Edit.

Jeżeli zaś pytasz o dostęp do VOD Canal+, to musisz mieć wykupiony pakiet Canal+.