Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal+ 4K


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Canal+ 4K

Wczoraj były mikołajki. I Orange zabawiło się w Mikołaja - grzecznym abonentom dołożyli nowe kanały a niegrzecznym … jeden mniej. 

 

_____________

Przeniesienie do odpowiedniej kategorii - Rafał

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Canal+ 4K

@Wiktoria17 czemu piszesz, że Orange się zabawiło? Może to zależy od dostawcy sygnału jak i technologii, z której korzystasz. Obecnie Orange zarządza tylko telewizja IPTV, W technologii satelitarnej ofertą zarządza Canal+


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Canal+ 4K

Jeden mniej ? Coś uciekło ?

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Canal+ 4K

@Wiktoria17  opisz dokładniej o co chodzi, o jaki kanał, z jakiej technologii odbioru tv korzystasz może coś pomożemy. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Canal+ 4K

Dziekuje za tak szeroki odzew lecz proszę czytać mój post z lekkim przymrużeniem ona. Zabawiło się w Mikołaja który rozdaje prezenty- taka sobie przenośnia. Do rzeczy - chodzi o kanał Canal+4K który pojawił się właśnie w ofercie Orange. Korzystam z iptv - na icu 100 c+4K jest natomiast na testowym boxie c+4K nie ma. Dlatego też pozwoliłem sobie zażartować i napisać ze Orange się nie zabawiło a „zabawiło w Mikołaja”. Nie robiłbym problemu gdyby nie to ze testuję box 4K a oprócz Eleven nie ma innych kanałów w tej technologi. I dlatego tez użyłem zwrotu „zabawiło „ ponieważ wszyscy użytkownicy kanał dostali a testerzy kanału nie dostali

( na moim abonamentowym icu 100 jest a na otrzymanym do testów boxie novelas i inne nowe kanały są a nie ma tylko c+4K - pozdrawiam wszystkich


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Canal+ 4K

@Wiktoria17  a widzisz wszyscy potraktowaliśmy Twój post  najbardziej poważnie, mogłeś zrobić dopisek (z przymrużeniem oka 😉).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Canal+ 4K

@Wiktoria17 czyli teraz testuj sprzęt, a później będą dołączone kanały, które teraz można by było sprawdzić jak działają na testowanym sprzęcie.

 

To mi przypomina historyjkę z mojego ustawiania anteny satelitarnej u klienta. Nie mógł tylko ustawić anteny, bo resztę wszyto sam wykonał, montaż podłączenie. Zajechałem na miejsce i od razu zauważyłem, że klient zamontował antenę na przeciwko drzewa, a telefonicznie pytałem się, czy nie ma przeszkód przed anteną. Mówię, że nie ustawię anteny, bo drzewo przeszkadza, a on na to: "Proszę się nie martwić, niech pan ustawia antenę, a później drzewo się zetnie" 🤣


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Canal+ 4K

@ketrasaArtur  a propos satek to podobnych i innych opowieści mógłbym przytoczyć dość dużo (tak mi się przypomniało po przeczytaniu Twojego postu, ale to nie ten temat).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Canal+ 4K

@slav72 podziel się więc w Pogaduchach 🤗


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Canal+ 4K

@ketrasaArtur  jutro coś wyskrobie w Pogaduchach 😁