Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak niektórych kanałów

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 324
  • 1350
  • 2

Brak niektórych kanałów

To też można odbierac i odnieść do twoich informatorów że powiedzieli co chcieli żebyś uslyszał. Ludzie są różni i powiedzą byle co. A może się okazać że prawda mogła być jeszcze inna skoro takie informacje negujesz ja tylko napisałem co się pojawiło  na internecie. I w artykule jest że to dotyczyło więcej kanałów a nie akurat meczu bo mecz jest podany za przyklad. Mogli zrobic liste w artykule co na danym kanale bylo w tym czasie to by bylo sprawiedliwiej w artykule 🙂 Nie kieruj do mnie pretensji tylko do autora artykułu który to napisał tam jest kto za ten artykuł odpowiada i mu napisz ze pisze nieprawdę i żeby poprawił artykuł tak jak powinno być.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Brak niektórych kanałów

@Luki555  kolego nie mam kompletnie do Ciebie pretensji (luzik 😉), napisałem tylko że SK nie jest w pełni rzetelnym źródłem to po pierwsze, po drugie info od C+ Sport na społecznościówce o braku zasilania... co najmniej dziwne... jak wspomniałem mają kilka źródeł zasilania i w przypadku awarii jednego przełączają na inne z automatu (trwa to kilkanaście minut, a nie ponad pięć godzin). A i jeszcze jedno autoryzowany dystrybutor C+ jest moim dobrym znajomym, nie miał powodu aby mnie wpuszczać w maliny. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 324
  • 1350
  • 2

Brak niektórych kanałów

Dobra najważniejsze że po problemach i działa wszystko i każdy może oglądać co mu się podoba. Ale to też jest dziwne dla.mnie że na satkurierze tak może być zwłaszcza że chyba są blisko takich tematów i dostają też  ponoć informacje bezpośrednio od firm związanych z takimi ofertami jak tv czy internet w końcu taka tematyka tej strony. (przynajmniej niekiedy się chwala że dostali odpowiedź na pytania jakie skierowali do takiej firmy)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Brak niektórych kanałów

@Luki555  to już nie ten sam SK co dawniej, kiedyś też opierałem się wyłącznie na ich przekazach, ale po kilku wpadkach z ich strony wolę poprzeć się innymi źródłami, a dzięki znajomości z prowadzącym APD C+ mam różne info na tematy związane z C+ jakoby z pierwszej ręki 😁